Stáva sa Vám, že pri komunikácii bojujete s týmito ťažkosťami?

Ak ste na niektorú z týchto otázok odpovedali "ÁNO", potom potrebujete odhaliť skutočnú TECHNOLÓGIU komunikácie.

ľudí pociťuje problémy s komunikáciou?
Vedeli ste, že až 0 %

Absolvujte kurz KOMUNIKÁCIOU K ÚSPECHU

Mnohí z nás sme už dávno vonku zo školy a predstava, že budeme niekde na kurze „sedieť v lavici a počúvať múdre reči“ nás až tak nenadchýňa, hoci si uvedomujeme, že neustály osobný rast a samovzdelávanie sú pre úspešný život nevyhnutné.

Kurz Komunikáciou k úspechu 1
praktických cvičení
0 %
teórie a porozumenia.
+ 0 %

Ako prebieha kurz?

Ide o aktívny kurz. Hlavnú časť kurzu tvorí 8 veľmi presných cvičení, pričom každé cvičenie je navrhnuté tak, aby Vám pomohlo nadobudnúť konkrétnu zručnosť v komunikácii. Nejde o učenie sa „trikov“, ale získavanie skutočných zručností resp. schopností, ktoré sú k úspešnej komunikácii nevyhnutné.

Ako prebieha výučba

Žiadny strach, pretože komunikačné cvičenia sa robia vždy vo dvojici (žiadne skupinové cvičenia ani vystúpenia pred skupinou či kamerou), pričom na každú dvojicu dohliada trénovaný a skúsený kouč, ktorého úlohou je zabezpečiť, aby cvičenia prebiehali správne a aby ste z nich vyťažili maximum.

Ako dlho trvá kurz

Dĺžka kurzu je približne 20 hodín (môže trvať kratšie alebo dlhšie, až kým nedosiahnete všetky prínosy z každého cvičenia), rozvrh je individuálny.

Ďalšie podrobnosti

Kurz prebieha naživo v Košiciach, o.z. Centrum Dianetiky a Scientológie Košice, Rumanova 2, 040 01 Košice (parkovanie zabezpečené). Poplatok za kurz Komunikáciou k úspechu je 100,-€ + 13,-€ za knižné materiály ku kurzu.

"Človek je mŕtvy do tej miery, do akej nedokáže komunikovať. Je živý do tej miery, do akej komunikovať dokáže. Nespočetným množstvom testov som objavil (až do bodu, keď sa to dá považovať za nezvratné), že jediný spôsob, ako napraviť žitie, je naďalej komunikovať. Človek musí zlepšiť svoju schopnosť komunikovať."
L. Ron Hubbard
L. Ron Hubbard
Autor

Čo si z kurzu Komunikáciou k úspechu odnesiete

Z kurzu odídete ako človek, ktorý rozumie komunikácii a dokáže komunikáciu a jej časti vedome používať tak, ako potrebuje a nie ako sa mu práve podarilo.

POZOR! ŽIADNA SUCHÁ TEÓRIA, LEN TVRDÁ PRAX

Nebudete len o tom čítať a počúvať. V bezpečnom prostredí si to spoločne nacvičíme a natrénujeme tak, aby ste z tréningu odchádzali ako komunikačný majster!

 
Kurz Komunikáciou k úspechu 2

Tréningom Vás prevedie Ing. Marián Keruľ-Kmec

Ing. Marián Keruľ Kmec sa už 30 rokov aktívne zaoberá osobnostným rozvojom a dosahovaním výnimočných výsledkov. Svoje skúsenosti úspešne aplikoval v praxi, a to pri zmene jednotlivcov, skupín či organizácií, ktoré dnes dosahujú nadštandardné výsledky a úspechy.

Získal množstvo certifikátov a ocenení z oblasti psychológie, psychoterapeutického výcviku, rozvoja ľudského potenciálu, finančnej gramotnosti, komunikácie. Za vzdelaním a získaním nových vedomostí precestoval celý svet.

Učil sa u najväčších svetových osobností z oblasti rozvoja ľudského potenciálu a komunikácie. O svoje bohaté skúsenosti a znalosti sa s vami rád podelí práve počas tohto tréningu.

18 rokov

skúseností priamo na Slovensku v dodávaní kurzu Komunikáciou k úspechu

1950

založenie prvej Dianetickej nadácie a rozšírenie medzi milióny ľudí do celého sveta

1241

úspešných absolventov tréningu Komunikáciou k úspechu z Košíc a celého Slovenska

Čo povedali absolventi

„Pre mňa bola nová informácia o dôležitosti očného kontaktu a s tým súvisiacich situácií, keď dochádza k nepochopeniam, keď nie je spätná väzba. Teraz už viem, že práve tam bol problém, keď niekto neurobil to, čo som chcela.“
Kurz Komunikáciou k úspechu 3
Eva K.
hlavná aranžérka a predaj
„Počas týchto dní na kurze som musela veľa spracovať (nielen svoje ochorenie) a nenechať svoj tím v štichu. Kurz mi pomohol hlavne v tom, že som sa stala silnejšou a sebavedomejšou ženou. Mám v rukách nástroje, s ktorými to hravo zvládnem. Teším sa na nové skúsenosti – na to, ako teoretické a praktické cvičenia vložím do reálneho života.“
Kurz Komunikáciou k úspechu 3
Emília Z.
vedúca záhradníctva a predaj
„Ujasnila som si, čo všetko má komunikácia obsahovať, aby bola úspešná. Veľmi mi pomohlo spoznanie škály emócií, podľa ktorej budem vedieť odhadnúť zákazníka. Otvorili sa mi oči v tom smere, že budem vedieť so zákazníkom lepšie pracovať a komunikovať.“
Kurz Komunikáciou k úspechu 3
Kvetka M.
architektka a predaj
„Celý tento kurz mi ubehol veľmi rýchlo, čo značí o jeho kvalite a o tom, že bol zaujímavý od začiatku až po koniec. Pochopil som, že všetko, čo sa okolo nás deje bolo ovplyvnené komunikáciou. Zvládnutím komunikácie vieme ovplyvniť či budeme, resp. nebudeme v jednotlivých sférach života úspešní. Kurz mi určite pomôže v práci, doma a pri zvládaní komunikácie kdekoľvek. “
Kurz Komunikáciou k úspechu 3
Ján P.
„Komunikačný kurz bol pre mňa nesmiernym prínosom do môjho ďalšieho života a komunikácie s ľuďmi. Zároveň som si uvedomila svoje slabé stránky a to čo mi spôsobuje bolesť a žiaľ. Je to súcit a práve preto bolo cvičenie č.4 pre mňa najťažšie. Práve tam sa prejavil súcit, ktorý sa snažím dávať a to je veľmi zlé. Preto som sa rozhodla, že v blízkej budúcnosti by som chcela pokračovať v tomto vzdelávaní a teraz viem, že mi to dokonale pomôže zvládnuť negatívnu emóciu, ktorá pramení z detstva.“
Kurz Komunikáciou k úspechu 3
Silvia L.
„Kurz hodnotím len v superlatívoch. Bolo to super. Skvelí ľudia na kurze. Skvelá atmosféra a energia. Veľa som sa naučil a odporúčam každému. Chcem sa poďakovať lektorom, ktorí sú v tom čo robia naozaj dobrí. Budem sa snažiť získané informácie a schopnosti šíriť ďalej.“
Kurz Komunikáciou k úspechu 3
Lukáš S.
„Príjemná atmosféra a spolupráca celého kolektívu pod profesionálnym vedení ma posunuli v komunikačných schopnostiach a vyjadrovaní svojich myšlienok pri vzájomnom styku. Verím, že v praxi nadobudnuté skúsenosti budem úspešne uplatňovať. Ďakujem lektorom za poctivú prácu.“
Kurz Komunikáciou k úspechu 3
Ivan

Prihláste sa na kurz ak:

úspešných absolventov
Viac ako 0

Prečo absolvovať tento komunikačný kurz?

Bez komunikácie človek nie je schopný zvládať svoje okolie a mať dobré vzťahy s ľuďmi.

Tento kurz obsahuje životne dôležité informácie o komunikácii aj celý rad praktických komunikačných cvičení. Účelom kurzu je zlepšiť vašu schopnosť komunikovať s ostatnými a lepšie ustáť zaťažkávacie životné situácie.

Z kurzu odídete ako človek, ktorý rozumie komunikácii a dokáže komunikáciu a jej časti vedome používať tak, ako potrebuje a nie ako sa mu práve podarilo.

Prihláste sa na kurz, ktorý zlepší VAŠE komunikačné schopnosti tak, že vás len tak niečo nerozhodí

KKU-zatvoreny

  Meno*

  Email*

  Otázka:

  Kontaktujte nás na 055 799 43 60 alebo info@scientologiakosice.sk

  Copyright 2002 – 2020 ScientologiaKosice.sk  | All Rights Reserved
  Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Viac informácií tu.