História vzniku detoxikačného programu

Očistný program bol vyvinutý v 70-tych rokoch americkým vedcom, filozofom a bádateľom L. Ron Hubbardom s jediným zámerom:

100% očistiť telo od všetkých jedov a zvyškov radiačného žiarenia, ktoré človek vo svojom živote prijal a neustále prijíma.

Po absolvovaní tohto programu je totiž človek schopný viac využiť svoje prirodzené duševné a duchovné schopnosti, ktoré už nie sú v takej miere blokované. V neskorých šesťdesiatych rokoch, keď sa začali vo väčšej miere užívať rekreačné drogy, L. Ron Hubbard objavil, že drogy sú hlavnou prekážkou duchovného zlepšenia.

Ďalší výskum odhalil skutočnosť, že nie len drogy, ale i toxické látky, znečistené ovzdušie a radiácia znižujú kvalitu samotného života. Tieto jedy totiž zostávajú v tele a spätne pôsobia na človeka.

Drogy, lieky a toxické látky otupujú vedomie a tvorivosť, bránia učeniu a chápaniu. Môžu spôsobiť, že sa človek cíti unavený a vyčerpaný. Dokonca môžu aj dosť podstatne zmeniť vlastnú osobnosť. Jasný svet, ktorý človek poznal ako dieťa sa môže zmeniť na svet, ktorý vyzerá šedo a pochmúrne.

L. Ron Hubbard pokračoval vo výskume účinkov drôg, liekov a toxických látok až do roku 1979, kedy našiel skutočne efektívny spôsob pre zvládanie nepriaznivého spätného biochemického pôsobenia drog, liekov a ostatných jedovatých látok. Vynašiel niečo, čo ostatní nezávislí bádatelia označili ako:

…najefektívnejší existujúci detoxikačný program pre ľudský organizmus: Purifikačný (detoxikačný) program.

Tento očistný program predstavuje jediný spôsob, ako zvládnuť účinky drog a toxických látok, aby sa človek znovu cítil čulý a živý a mohol plne využívať svoje schopnosti a predstavivosť naplno.


Detoxikačný program (purif) je starostlivo navrhnutá kombinácia cvičenia, vitamínov, výživy a saunovania.

Táto kombinácia uvoľnuje zvyšky drog a toxínov z telesného tkaniva a tieto sú následne vyplavované skrz potenie von z tela.

Človek podstupujúci program je prehliadnutý lekárom a starostlivo monitorovaný špeciálne trénovaným supervízorom, ktorý zaistí, aby každý aspekt programu prebehol správne a bol dosiahnutý očakávaný výsledok.


Čo môžete očakávať po absolvovaní Purifu?

Každý jeden z viac ako 250 000 ľudí, ktorí dokončili Purifikačný program denodenne hlásilo jeden alebo viac z týchto zlepšení z programu:

 • zlepšená fyzická kondícia,
 • jasnejšie myslenie,
 • pozitívnejší pohľad na život,
 • pocit omladenia,
 • zvýšená úroveň energie,
 • viac bdelejší,
 • zlepšená chuť, čuch, dotykový vnem, sluch a zrak…

Ako detoxikačný program funguje?

1. Behanie

Na purife je behanie vykonávané za účelom rozprúdeniu krvi a jej cirkulácie hlbšie do tkanív, kde sú uložené usadeniny toxínov.

2. Saunovanie

Je veľmi dôležité, aby hneď po behaní nasledovalo saunovanie, ktoré vyplaví akumulácie usadenín, ktoré teraz môžu byť vypudené z tela von.

3. Výživa

Pravidelná výživa a doplnková výživa vo forme megavitamínových a minerálnych dávok a extra dávok oleja sú nevyhnutným faktorom. Pomáha to telu vypudiť von toxíny a opraviť a prebudovať oblasti, ktoré boli zasiahnuté drogami a inými toxickými usadeninami.


Všetko o to toxínoch, radiácii, drogách, liekoch a ich škodlivosti a tiež o tom ako presne Purif – detoxikačný program funguje, nájdete v knihe Čisté telo, čistá myseľ:

Kniha Čisté telo, čistá myseľ


Čo môžete dosiahnuť detoxikáciou organizmu?

Detoxikácia organizmu

“Po dvoch týždňoch programu mi každá cigareta chutila ako tá prvá v živote – ako chemikália, decht a nikotín. Z jednej až dvoch krabičiek denne som prešiel na nulu – a ani som sa o to nemusel snažiť. Už som nepociťoval telesnú nutnosť fajčenia, ani chuť k nemu. Jednoducho som cítil, že všetky tieto nahromadené látky odišli z môjho tela.”  – M. H.


“Po absolvovaní Purifikačného programu moje migrény celkom zmizli. Začala som sa cítiť energickejšie a nadšenejšie, čo sa týka môjho života, zatiaľ čo predtým som bola extrémne deprimovaná. Predtým všetko vyzeralo nedosiahnuteľné a nejasné. Hmla za mojimi očami je preč, veci, ktoré ma zaťažovali a brzdili, zmizli a vo svojom živote napredujem. Moja myseľ a telo sú čisté. Som oslobodená od bolestí hlavy a pocitu uviaznutia. Teraz som schopná v živote dosiahnuť čokoľvek!” – H.A.


“Dokončil som Purifikačný program a to mi dalo úplne nový pohľad na život. Aby som bol úprimný, nikdy som nebral drogy, takže som neočakával, že to na mňa bude ma? taký silný účinok. Zisky, ktoré som mal, však boli pozoruhodné – cítil som sa sviežo, oveľa schopnejší zapríčiňovať veci a bol som schopný myslieť jasne. Už sa nerozčuľujem tak často, ako som zvykol, a viem myslieť racionálnejšie.” – S.T.


Chcete vedieť viac o Purife?

  Meno (povinné)

  Email (povinné)

  Predmet

  Vaša správa


  Chcete vedieť viac?