Základná študijná príručka

Original price was: 22,00€.Current price is: 19,99€.

Základná študijná príručka

Katalógové číslo: 363663881777 Kategórie: , Značky: , , , , ,

Popis

Kniha Základná študijná príručka

Keď viete, ako sa učiť, učenie môže byť zábava.

Učenie je bolestivé iba vtedy, keď narazíte na jednu z 3 bariér v štúdiu. Tieto 3 bariéry sú jedinou príčinou toho, prečo sa pri učení začnete byť rozptýlený alebo sa nemôžete sústrediť a stačia na to, aby urobili z akéhokoľvek z človeka pomalého študenta.

Prevratným objavom je, že všetky tieto 3 bariéry môžete zvládnuť pomocou jednoduchých a presných techník.

S touto knihou objavíte:

 • Aké sú 3 študijné bariéry, ktoré boli jedinou príčinou, ktorá vám spôsobila pri učení problémy,
 • Efektívne techniky učenia, ktoré vám dokážu ušetriť 80% času,  
 • Prevratné metódy objasňovania slov, vďaka ktorým dokážete daný predmet skutočne pochopiť do hĺbky.  

V knihe Základná študijná príručka nájdete Študijnú technológiu, vďaka ktorej objavíte, ako rozpoznať tieto tri študijné bariéry a ako ich prekonať.

Táto kniha je časťou série vzdelávacích textov založených na dielach L. Ron Hubbarda. Jeho výskumy viedli k mnohým prevratným objavom v oblasti gramotnosti a vzdelávania.

Študijná technológia je využívaná miliónmi študentov a učiteľov (nielen) v školách po celom svete. Môžete sa naučiť, ako študovať a lepšie sa sústrediť, ale najdôležitejšie zo všetkého je to, že môžete skutočne pochopiť a používať to, čo študujete. Tieto vedomosti vám pomôžu zvýšiť koncentráciu, rozvinúť schopnosť učiť sa a získať rutinu v učení. Vďaka nej budete schopný jasne premýšľať a nájsť potešenie v tom, čo študuje.

Učili vás v škole ako sa máte učiť?

Nie? Väčšinou nám v škole hovorili iba všeobecné – Učte sa viac! Snažte sa! Ale nepovedali nám, ako to treba urobiť. Ak sa chcete stať schopnejšími a dostať sa v živote ďalej, je dôležité, aby ste boli vedeli ako študovať efektívne. Postup v práci, vyšší zárobok a ďalšie osobné a pracovné úspechy často závisia len od vašej schopnosti učiť sa a použiť to, čo ste sa naučili.

Pozrite si krátku ukážku o sile a jednoduchosti Študijnej technológie:

Objednajte si knihu Základná študijná príručka dnes a ušetrite odteraz 80% času  a nervov pri štúdiu a učení


O autorovi:

l ron hubbard zakladateľ scientologie L. Ron Hubbard (*1911) bol americký pedagóg, filozof a a držiteľ 4 Guinessových rekordov. Výsledky jeho rozsiahleho výskumu (od roku 1932 – 1986) priniesli mnohé odpovede na otázky efektívnejšieho učenia a štúdia. Odhalil základné príčiny správania žiakov. Zistil prečo žiaci a študenti zanechávajú predmet, ktorý študujú. Čo spôsobuje, že stratia záujem o štúdium, začnú byť znudený alebo frustrovaný a neschopný sa koncentrovať na svoje štúdium. Prečo tak veľa študentov bez okoľkov uvažuje, že “nenávidia školu”? Podľa odhalení pána Hubbarda neboli primárne bariéry štúdia nikdy predtým rozpoznané a kodifikované. Materiály obsiahnuté v jeho knihách o vzdelávaní popisujú technológiou, s ktorou sa môže študent a žiak popasovať so svojím štúdiom a odhaliť, na ktorú bariéry narazil a dať ju do poriadky. To znamená plné konceptuálne pochopenie študovaného materiálu a istota v jeho použití v skutočnom svete. Tieto vzdelávacie objavy boli úspešne otestované s rovnakými výsledkami rodičmi, učiteľmi a študentami po celom svete. Knihy a prednášky L. Ron Hubbarda boli preložené do 71 jazykov a jeho 11 000 organizácií sa rozprestiera v 167 krajinách na 5 kontinentoch Zeme. Žiadny výrok necharakterizuje L. Ron Hubbarda lepšie ako: [quote_box align=”left”]”Rád pomáham druhým a sledovať človeka, ako sa oslobodzuje od tieňov, ktoré zatemňujú jeho dni považujte za najväčšie potešenie v mojom živote.”[/quote_box]


Dôležité upozornenie:

Pri čítaní tejto knihy si buďte naozaj istý, že ste nikdy neprešli za slovo, ktorému ste úplne neporozumeli. V Scientológii bolo objavené, že jediný dôvod, prečo človek zanechá štúdium niečoho, alebo je z neho zmätený je, že prešiel za slovo, ktorému neporozumel. Tento údaj – neprechádzaní za nedefinované slovo – je najdôležitejším faktom v celej oblasti štúdia. Každý predmet, ktorý ste začali študovať a zanechali ste ho, obsahoval slová, ktoré sa vám nepodarilo zadefinovať.


Podrobnosti:

 • Originálny názov: Learning How to Learn
 • Vydavateľstvo: Bridge Publications
 • Rok vydania: November 1992
 • Počet strán: 202 strán
 • Rozmer: 267×203 mm
 • Hmotnosť: 500 g
 • Jazyk: slovenský
 • Počet kapitol: 18
 • Cena: 12,95.-

Napísali ste nám o tejto knihe:

Použil som tieto študijné metódy na svojich deťoch a skutočne fungujú. Jednoduché, účinné a praktické. Buďte pripravení. Budete potrebovať pre deti slovník. Ale keď si raz objasnia definíciu, ktorá ich brzdila, budú opäť čulé. Odporúčam túto knihu pre všetkých rodičov, ktorým záleží na vzdelaní ich detí. Tiež pomôže deťom vyhnúť sa študijným nástrahám v škole. Verte mi, vaše deti sú bystré. Problém je vo vyučovacom spôsobe v súčasnom školstve. Tu sú praktické metódy ako svojim deťom pomôžete. – Andy


Moje dieťa malo s učením veľké problémy. Označili ho ako hyperaktívne!!! Táto kniha mi pomohla pomôcť mu a teraz je schopný si sadnúť a učiť sa. Hubbard (autor) trafil klinec po hlavičke. Toto by sa malo učiť v každej škole. Mám doslova nového syna. Veľmi silné techniky, odporúčam všetkým… – C.N.


Táto kniha spraví učenie ľahším. Ktokoľvek v akomkoľvek veku z nej môže benefitovať. Dieťa sa s ňou môže naučiť ako má študovať a zvýšiť svoju rýchlosť učenia sa použitím princípov z knihy. Predtým bolo učenie môjho syna utrpením. V škole sa trápil a odrážalo sa to aj na jeho zdraví. Teraz je schopný nielen sa vyrovnať svojim vrstovníkom, ale v mnohých veciach v škole je dokonca ešte lepší. Ďakujem. – M.D.[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

Základná študijná príručka 1

Dobrý deň 👋
hľadáte odpovede?

Prihláste sa na odber emailového týždenníka a začnite cestu k objavovaniu Pravdy (o sebe, o živote...)

Viac o ochrane osobných udajov tu.

Ďalšie informácie

Hmotnosť400 g

O autorovi:

l ron hubbard zakladateľ scientologieL. Ron Hubbard (*1911) bol americký filozof, inžinier a držiteľ 4 Guinessových rekordov. Výsledky jeho výskumu (od roku 1932 - 1986) priniesli mnohé odpovede na otázky fungovania človeka, mysle a života. Prostredníctvom svojich diel (viac ako 5000 písomností a 3000 nahraných prednášok) je jeho práca tým najväčším uceleným súborom údajov o ľudskej mysli a duši.


Knihy a prednášky L. Ron Hubbarda boli preložené do 71 jazykov a jeho 11 000 organizácií sa rozprestiera v 167 krajinách na 5 kontinentoch Zeme.
Žiadny výrok necharakterizuje L. Ron Hubbarda lepšie ako:

"Rád pomáham druhým a sledovať človeka, ako sa oslobodzuje od tieňov, ktoré zatemňujú jeho dni považujte za najväčšie potešenie v mojom živote."


Title