Kniha Dynamiky existencie

Original price was: 6,00€.Current price is: 5,00€.

Už celé stáročia sa človek pokúšal nájsť svoje miesto v tomto materiálnom svete

K jednoznačným odpovediam nebol schopný dôjsť. Nenašli ich ani starí Gréci, ani materialistickí učenci dnešnej doby.

 Zostalo to tak až do okamihu, kedy L. Ron Hubbard zrelizoval svoj cieľ, o ktorý dlho usiloval: objavil zjednocujúci princíp, ktorý sa vzťahuje na celý život = spoločný menovateľ, pomocou ktorého by bolo možné pochopiť všetkých ľudí (a v skutočnosti i celý život).
slovenský jazyk
40 strán, brožovaná väzba
autor L. Ron Hubbard

Katalógové číslo: K-VM-10DPH-SK-019 Kategórie: , , Značky: , , , , , , , , ,

Popis

Po stáročia sa človek pokúšal nájsť svoje miesto v tomto materiálnom svete

Kládol si otázky, na ktoré nemal odpovede:

Aké je postavenie človeka k zvyšku všetkého živého a k svojim blížnym?

A aké sú jeho skutočné zodpovednosti a ku komu?

Ako sa optimálne rozhodovať v akejkoľvek oblasti života?

Nebol schopný dôjsť k jednoznačným odpovediamNenašli ich ani starí Gréci, ani materialistickí učenci dnešnej doby. Zostalo to tak až do okamihu, kedy L. Ron Hubbard zrelizoval svoj cieľ, o ktorý tak dlho usiloval: objavil zjednocujúci princíp, ktorý sa vzťahuje na celý život, spoločný menovateľ, pomocou ktorého by bolo možné pochopiť všetkých ľudí (a v skutočnosti i celý život). Z toho vzišla lavína objavov, ktoré vrhli nové svetlo na podstatu človeka i života.

Pradávna dilema – čo je dobré a čo zlé?

V tejto brožúre odhalíte princípy, ktoré vám poskytnú riešenie na pradávnu morálnu dilemu – čo je dobré a čo zlé – a prinášajú novú úroveň rozumného myslenia a konania. S ich pomocou ste teraz schopný usporiadať prvky života a zakaždým si vybrať správne riešenie a získať nový pohľad na smery, ktorými sa môžete v živote uberať. Pán Hubbard rozvinul tieto princípy v ďalších stovkách diel a prednášok. Tu nájdete jednoduchý a efektívny základ, ktorý vám poskytne praktický postoj k úspešnému životu používaný miliónmi ľudí.

Vedieť vždy správne riešenie…

Princípy v tejto brožúre vám odkryjú riešenie na pradávnu morálnu dilemu – čo je dobré a čo zlé – a prinášajú novú úroveň rozumného myslenia a konania. S ich pomocou je teraz človek schopný usporiadať rôzne prvky v živote, zakaždým si vybrať správne riešenie tam, kde má viac možností, a získať nový pohľad na smery, ktorými sa môže v živote uberať.

Čo sú dynamiky existencie zistite v tomto krátkom 60 sekundovom videu:

“Každý jedinec je tvorený centrálnou hybnou silou, ktorá ho poháňa skrz existenciu. Táto hnacia sila, hybná sila, ktorá ho poháňa skrz existenciu, je prežitie. Je to úsilie organizmu prežiť. Popud smerom k prežitiu nazývame dynamika.” – L.Ron Hubbard

Získajte tento praktický nástroj na každodenné problémy života – objednajte si knihu Dynamiky existencie


O autorovi:

l ron hubbard zakladateľ scientologie

L. Ron Hubbard (*1911) bol americký filozof, inžinier a držiteľ 4 Guinessových rekordov. Výsledky jeho výskumu (od roku 1932 – 1986) priniesli mnohé odpovede na otázky fungovania človeka, mysle a života. Prostredníctvom svojich diel (viac ako 5000 písomností a 3000 nahraných prednášok) je jeho práca tým najväčším uceleným súborom údajov o ľudskej mysli a duši.

Knihy a prednášky L. Ron Hubbarda boli preložené do 71 jazykov a jeho 11 000 organizácií sa rozprestiera v 167 krajinách na 5 kontinentoch Zeme.

Žiadny výrok necharakterizuje L. Ron Hubbarda lepšie ako:

Rád pomáham druhým a sledovať človeka, ako sa oslobodzuje od tieňov, ktoré zatemňujú jeho dni považujte za najväčšie potešenie v mojom živote.”


Dôležité upozornenie:

Pri čítaní tejto knihy si buďte naozaj istý, že ste nikdy neprešli za slovo, ktorému ste úplne neporozumeli. V Scientológii bolo objavené, že jediný dôvod, prečo človek zanechá štúdium niečoho, alebo je z neho zmätený je, že prešiel za slovo, ktorému neporozumel.

Tento údaj – neprechádzaní za nedefinované slovo – je najdôležitejším faktom v celej oblasti štúdia. Každý predmet, ktorý ste začali študovať a zanechali ste ho, obsahoval slová, ktoré sa vám nepodarilo zadefinovať.


Máte otázku k tejto literatúre?

  Meno*

  Email*

  Otázka:

  Kniha Dynamiky existencie 1

  Dobrý deň 👋
  hľadáte odpovede?

  Prihláste sa na odber emailového týždenníka a začnite cestu k objavovaniu Pravdy (o sebe, o živote...)

  Viac o ochrane osobných udajov tu.

  Ďalšie informácie

  Hmotnosť100 g

  O autorovi:

  l ron hubbard zakladateľ scientologie  L. Ron Hubbard (*1911) bol americký filozof, inžinier a držiteľ 4 Guinessových rekordov. Výsledky jeho výskumu (od roku 1932 - 1986) priniesli mnohé odpovede na otázky fungovania človeka, mysle a života. Prostredníctvom svojich diel (viac ako 5000 písomností a 3000 nahraných prednášok) je jeho práca tým najväčším uceleným súborom údajov o ľudskej mysli a duši.


  Knihy a prednášky L. Ron Hubbarda boli preložené do 71 jazykov a jeho 11 000 organizácií sa rozprestiera v 167 krajinách na 5 kontinentoch Zeme.
  Žiadny výrok necharakterizuje L. Ron Hubbarda lepšie ako:

  "Rád pomáham druhým a sledovať človeka, ako sa oslobodzuje od tieňov, ktoré zatemňujú jeho dni považujte za najväčšie potešenie v mojom živote."


  Title