ako zvysit sebavedomie


Kurz Ako dosiahnuť sebadôveru


Keď človek stratí sebadôveru, je za tým nejaký konkrétny dôvod – zvráťte ho a jeho sebadôvera sa obnoví. Prekladáme vám scientologické princípy, ktoré to všetko umožňujú.


SEBADÔVERA JE NIEČO, čoho by väčšina ľudí chcela mať viac, avšak si nie sú istí tým, ako ju dosiahnuť.


Cítili ste sa niekedy v minulosti istejší samým sebou? Chceli by ste pozdvihnúť vaše sebavedomie?


Aby ste si zvýšili sebavedomie, potrebujete pochopiť, čo ho znižuje. Ak viete, čo to spôsobuje, môžete zmeniť situáciu a obnoviť si vlastnú sebadôveru.

Na tomto kurze sa naučíte:

 • Čo je skutočným zdrojom istoty v živote.
 • Aký je vzájomný vzťah medzi sebaistotou, sebaúctou a sebadôverou a čo môžete urobiť na ich obnovenie.
 • Presné kroky toho, ako sa stať kompetentnejším v čomkoľvek čo robíte.

Vedomosti a nástroje získané na tomto kurze vám pomôžu získať novú úroveň sebaistoty, viac toho dosiahnuť a posunúť sa k vyššej úrovni osobného prežitia.


„Toto bol jeden z najvplyvnejších kurzov, na ktorých som bola. Ostatné
kurzy mi pomohli zvládnuť špecifické oblasti môjho života, ale ktorákoľvek z týchto oblastí môže byť zablokovaná, ak vám časť mysle hovorí, že nič nedokážete. Tento kurz mi pomohol konfrontovať práve túto časť mysle. Teraz viem, čo mám robiť.“ V. J.

„Tento kurz mi pomohol porozumieť, ako si môžem udržať sebadôveru. Určitým spôsobom mi to dalo nádej. Teraz viem, že existuje spôsob, ako si môžem naplniť svoje sny. Spôsob ako vnímam samu seba, je spôsob, ako ma budú vnímať iní. Preto záleží len na mne, aby som sa vnímala najlepšie ako sa len dá. Je to vo mne, aby som robila čokoľvek čo chcem a tento kurz mi pomohol v tom, že som si to uvedomila a poskytol mi techniky, aby som sa mohla stať najlepšou ako sa len dá.“ L. P.

„Vždy som mal problémy so sebadôverou, odkedy sa len pamätám. Vždy som očakával potvrdenie od ostatných viac ako sám od seba. Teraz viem, že sebadôveru človek nájde v sebe. Mám mnoho zrozumiteľných nástrojov, ktoré môžem používať vo svojom živote na udržanie vlastnej sebadôvery.“ M. M.


Dĺžka kurzu: 4 dni na čiastočný rozvrh

Cena kurzu: 130.-€ kurz, 20,-€ kurzový materiál

Dátum začatia: informujte sa pomocou formulára nižšie


Informačný formulár:

  Vaše meno:

  Váš email:

  Vaša správa:


  Kurzy na zlepšenie života

  Dôležité vedomosti o živote

  KURZY NA ZLEPŠENIE ŽIVOTA sú zvlášť účinné, pretože obsahujú skutočne dôležité údaje, týkajúce sa naliehavých problémov v živote. Na tému vzťahov, osobnej motivácie, manželstva, detí, sebavedomia atď. je dostupné množstvo informácií. Ale ktoré údaje sú tie podstatné? Aké vedomosti musíte mať, aby ste naozaj mali lepší život?

  [Pre zobrazenie ďalších kurzov kliknite na obrázok]

  Kurz: Ako dosiahnuť sebadôveru 1

  Také množstvo údajov by sa dalo prirovnať k oceánu, v ktorom je každá kvapka vody samostatný údaj. Na prvý pohľad vyzerajú všetky kvapky rovnako. Ale v tomto obrovskom mori údajov existuje zopár dôležitých údajov. Tieto dôležité kvapky nazývame nadradené údaje, pretože ovplyvňujú všetky ostatné kvapky v tomto oceáne údajov. Poznať milión nepodstatných údajov má veľmi malú hodnotu, ale poznať nadradené údaje otvára dvere zmene, postupu a úspechu.

  Všetky kurzy sú založené na dielach L. Ron Hubbarda. L. Ron Hubbard počas desaťročí výskumov získal nadradené údaje o živote a žití. Z týchto objavov sú čerpané poznatky v Scientologických kurzoch na zlepšenie života. Nenájdete tu žiadne názory, dohady ani staré nefunkčné fixné idey. Nájdete tu kľúčové kvapky vody vybrané z toho oceánu.

  Sú to vedomosti a nástroje, ktoré menia život k lepšiemu. Patria vám.

  Každý sa zameriava na jednu konkrétnu oblasť života a obsahuje vedomosti a nástroje, ktoré upravujú danú oblasť života do podoby akú má mať. Vďaka týmto kurzom na zlepšenie života budete vedieť, ako uspieť vo vzťahoch, manželstve, rodine a v oblasti financií, získate know-how, ako prekonať vzostupy a pády, ako vedieť komu dôverovať, ako zorganizovať svoj život, ako dosiahnuť svoje ciele a oveľa, oveľa viac..

  [Pre zväčšenie kliknite na obrázok]

  Kurz: Ako dosiahnuť sebadôveru 2


  Scientologické kurzy na zlepšenie života vám poskytnú scientologické nástroje na najpodstatnejšie a najproblémovejšie oblasti života. Ku každému z 20 kurzov existuje pracovný zošit, ktorý obsahuje požadované lekcie a materiály kurzu.

  Každý kurz bol starostlivo pripravený tak, aby vaše štúdium mohlo byť efektívne a účinné. Kurzy obsahujú množstvo praktických nástrojov a úloh, ktoré vám pomôžu naučiť sa a porozumieť princípom každého kurzu tak, aby ste ich vedeli plne a okamžite použiť vo svojom živote. Ešte predtým ako dokončíte svoj kurz, spozorujete, že používate tieto vedomosti intuitívne a bez námahy.


  Ako prebieha
  štúdium kurzov?

  KURZY NA ZLEPŠENIE ŽIVOTA sa študujú v kurzovej miestnosti – v nerušenom študijnom prostredí, špeciálne prispôsobenom pre ideálne pochopenie – pod vedením supervízora kurzov trénovaného na to, aby vám pomohol dosiahnuť maximálne prínosy z vášho štúdia.

  Každý krok štúdia je uvedený v stanovenom poradí na “kontrolnom liste” – keď doštudujete alebo dokončíte nejakú položku na kontrolnom liste, tak su ju označíte. Toto vám zaručí postup vašim individuálnym tempom, aby ste získali zo štúdia čo najviac.

  Ak existuje nejaká oblasť života, s ktorou máte momentálne problém – alebo by ste chceli nejakú oblasť vášho života jednoducho zlepšiť – sú tu Scientologické kurzy na zlepšenie života, ktoré vám v tom pomôžu.


  Scientologické odpovede
  od L. Rona Hubbarda

  zakladatel scientologie

  “SCIENTOLÓGIA JE INÁ hlavne preto, že človek nemusí niečomu veriť, aby to fungovalo. Nie sú potrebné žiadne logické triky na dokázanie akéhokoľvek tvrdenia a Scientológia požaduje od ľudí len to, aby hľadali odpovede sami pre seba.

  Z duchovných štúdií boli odstránené povery. To je pre dnešného človeka veľmi prijateľný stav.

  Úplná sloboda závisí na poznaní úplnej pravdy. Pravda nie je to, čo hovoria ľudia, je to to, čo to je. A pravda veľmi významne oslobodzuje človeka, presne ako to už pred vekmi tvrdili rôzni filozofi.

  Čo filozofi ale nepovedali bolo, ako sa človek môže oslobodiť? A toto je prekvapenie pre každého, kto kráča “cestou k pravde”, ktoré Scientológia obsahuje – človek môže byť úplne slobodný.

  Ak sa sami držíte pravdy, tiene, ktoré vás zväzujú, budú miznúť.

  A ak nakoniec zistite sami pre seba, na základe vlastnej skúsenosti, že Scientológia má odpovede a ak ich použijete, dostanete výsledok, o ktorom vždy snívali všetci filozofi, učenci, mudrci a záchrancovia – a slobodu k tomu.

  Len tá časť Scientológie, ktorú poznáte, je pre vás pravdivá. Tí, ktorí ju poznajú len jej názov, reagujú na nádej, ktorá z nej plynie. A ako človek postupuje ďalej po tejto ceste, vie viac a viac zo Scientológie a je viac a viac slobodný.”

  l ron hubbard


  scientologia kosice

  [Hlavná stránka] • [Ďalšie kurzy] • [Kontakty]

  Copyright © 2015. Centrum Dianetiky a Scientológie Košice. Všetky práva vyhradené.