Ako zlepšiť vzťahy s ostatnými

Ako zlepšiť vzťahy s ostatnými

Kurz Ako zlepšiť vzťahy s ostatnými

KONKRÉTNE A ŠPECIFICKÉ faktory sú spoločné pre všetky medziľudské vzťahy, či už sa jedná o vzťahy rodinné alebo firemné, bežné alebo intímne, krátkodobé alebo dlhodobé. Keď poznáte tieto faktory a to ako ich používať, tak budete vedieť dosiahnuť náklonnosť, vzájomnú podporu a obdiv, ktoré vyústia do skutočne pozitívnych vzťahov.

L. Ron Hubbard zistil presne prečo sa manželstvá rozpadávajú, prečo zlyháva komunikácia medzi dvoma ľuďmi a prečo jeden z manželských partnerov chce odísť. Ako sa dá takáto nepríjemná situácia zachrániť?

Na kurze Ako zachrániť manželstvo sa naučíte:

 • Tri spoločné prvky každého vzťahu, ktoré môžete použiť na vytvorenie trvalého a úspešného zväzku.
 • Ako vyriešiť najčastejší zdroj ťažkostí medzi manželom a manželkou.
 • Dôvod, prečo sa manželia rozchádzajú – a prostriedky ako tomu zabrániť.

Základné pravdy tohto kurzu sa týkajú všetkých vzťahov. Tvoria jedinú skutočne fungujúcu technológiu vzťahov a zachránili tisíce starých a nových vzťahov.


“Jednoduchosť informácií je mocná a ohromujúca! Mám pocit, že som oveľa lepšie porozumela, čo je to manželstvo, ako zvládať problémy, príčinu problémov a množstvo ďalších vecí. Mám pocit, že všetko je teraz úplne jasné a že dokážem zvládnuť akékoľvek problémy, ktoré sa vyskytnú!” N. L.

“Tento kurz bol úžasný! Nikdy som nevedel, že príčina rozvodov je taká jednoduchá. Ľudia majú tendenciu robiť veci komplikovanejšie ako naozajú sú. Mám pocit, že tento kurz mal pre mňa hodnotu milióna eur. Veľmi mi pomohol a odstránil všetok môj zmätok! Teraz viem, čo sa stalo v neúspešnom vzťahu, ktorý som mal.” J. T.

“Teraz dokážem úplne zvládnuť moje manželstvo. Viem, ako môžem udržať čistú komunikáciu so svojim partnerom, ako môžeme spolu niečo tvoriť, ako môžeme prekonať akúkoľvek prekážku a vytvoriť fungujúci vzťah.” V. D.


Dĺžka kurzu: 3 dni na čiastočný rozvrh

Cena kurzu: 130.-€ kurz, 20,-€ kurzový materiál

Dátum začatia: informujte sa pomocou formulára nižšie


Informačný formulár:

  Vaše meno:

  Váš email:

  Vaša správa:


  Kurzy na zlepšenie života

  KURZY NA ZLEPŠENIE ŽIVOTA sú zvlášť účinné, pretože obsahujú skutočne dôležité údaje, týkajúce sa naliehavých problémov v živote. Na tému vzťahov, osobnej motivácie, manželstva, detí, sebavedomia atď. je dostupné množstvo informácií. Ale ktoré údaje sú tie podstatné? Aké vedomosti musíte mať, aby ste naozaj mali lepší život?

  [Pre zobrazenie ďalších kurzov kliknite na obrázok]

  Kurz: Ako zachrániť manželstvo 1

  Také množstvo údajov by sa dalo prirovnať k oceánu, v ktorom je každá kvapka vody samostatný údaj. Na prvý pohľad vyzerajú všetky kvapky rovnako. Ale v tomto obrovskom mori údajov existuje zopár dôležitých údajov. Tieto dôležité kvapky nazývame nadradené údaje, pretože ovplyvňujú všetky ostatné kvapky v tomto oceáne údajov. Poznať milión nepodstatných údajov má veľmi malú hodnotu, ale poznať nadradené údaje otvára dvere zmene, postupu a úspechu.

  Všetky kurzy sú založené na dielach L. Ron Hubbarda. L. Ron Hubbard počas desaťročí výskumov získal nadradené údaje o živote a žití. Z týchto objavov sú čerpané poznatky v Scientologických kurzoch na zlepšenie života. Nenájdete tu žiadne názory, dohady ani staré nefunkčné fixné idey. Nájdete tu kľúčové kvapky vody vybrané z toho oceánu.

  Sú to vedomosti a nástroje, ktoré menia život k lepšiemu. Patria vám.

  Každý jeden kurz sa zameriava na jednu konkrétnu oblasť života a obsahuje vedomosti a nástroje, ktoré upravujú danú oblasť života do podoby akú má mať. Vďaka týmto kurzom na zlepšenie života budete vedieť, ako uspieť vo vzťahoch, manželstve, rodine a v oblasti financií, získate know-how, ako prekonať vzostupy a pády, ako vedieť komu dôverovať, ako zorganizovať svoj život, ako dosiahnuť svoje ciele a oveľa, oveľa viac..

  [Pre zväčšenie kliknite na obrázok]

  Kurz: Ako zachrániť manželstvo 2


  Scientologické kurzy na zlepšenie života vám poskytnú scientologické nástroje na najpodstatnejšie a najproblémovejšie oblasti života. Ku každému z 20 kurzov existuje pracovný zošit, ktorý obsahuje požadované lekcie a materiály kurzu.

  Každý kurz bol starostlivo pripravený tak, aby vaše štúdium mohlo byť efektívne a účinné. Kurzy obsahujú množstvo praktických nástrojov a úloh, ktoré vám pomôžu naučiť sa a porozumieť princípom každého kurzu tak, aby ste ich vedeli plne a okamžite použiť vo svojom živote. Ešte predtým ako dokončíte svoj kurz, spozorujete, že používate tieto vedomosti intuitívne a bez námahy.


  Ako prebieha
  štúdium kurzov?
  KURZY NA ZLEPŠENIE ŽIVOTA sa študujú v kurzovej miestnosti – v nerušenom študijnom prostredí, špeciálne prispôsobenom pre ideálne pochopenie – pod vedením supervízora kurzov trénovaného na to, aby vám pomohol dosiahnuť maximálne prínosy z vášho štúdia.
  Každý krok štúdia je uvedený v stanovenom poradí na “kontrolnom liste” – keď doštudujete alebo dokončíte nejakú položku na kontrolnom liste, tak su ju označíte. Toto vám zaručí postup vašim individuálnym tempom, aby ste získali zo štúdia čo najviac.
  Ak existuje nejaká oblasť života, s ktorou máte momentálne problém – alebo by ste chceli nejakú oblasť vášho života jednoducho zlepšiť – sú tu Scientologické kurzy na zlepšenie života, ktoré vám v tom pomôžu.

  Scientologické odpovede
  od L. Rona Hubbarda

  zakladatel scientologie

  “SCIENTOLÓGIA JE INÁ hlavne preto, že človek nemusí niečomu veriť, aby to fungovalo. Nie sú potrebné žiadne logické triky na dokázanie akéhokoľvek tvrdenia a Scientológia požaduje od ľudí len to, aby hľadali odpovede sami pre seba.

  Z duchovných štúdií boli odstránené povery. To je pre dnešného človeka veľmi prijateľný stav.

  Úplná sloboda závisí na poznaní úplnej pravdy. Pravda nie je to, čo hovoria ľudia, je to to, čo to je. A pravda veľmi významne oslobodzuje človeka, presne ako to už pred vekmi tvrdili rôzni filozofi.

  Čo filozofi ale nepovedali bolo, ako sa človek môže oslobodiť? A toto je prekvapenie pre každého, kto kráča “cestou k pravde”, ktoré Scientológia obsahuje – človek môže byť úplne slobodný.

  Ak sa sami držíte pravdy, tiene, ktoré vás zväzujú, budú miznúť.

  A ak nakoniec zistite sami pre seba, na základe vlastnej skúsenosti, že Scientológia má odpovede a ak ich použijete, dostanete výsledok, o ktorom vždy snívali všetci filozofi, učenci, mudrci a záchrancovia – a slobodu k tomu.

  Len tá časť Scientológie, ktorú poznáte, je pre vás pravdivá. Tí, ktorí ju poznajú len jej názov, reagujú na nádej, ktorá z nej plynie. A ako človek postupuje ďalej po tejto ceste, vie viac a viac zo Scientológie a je viac a viac slobodný.”

  l ron hubbard


  scientologia kosice

  [Hlavná stránka] • [Ďalšie kurzy] • [Kontakty]

  Copyright © 2015. Centrum Dianetiky a Scientológie Košice. Všetky práva vyhradené.