Popis

Dianetické prednášky a demonštrácie

Bola jeseň 1950 a Dianetika, ako to aj výstižne nazvali titulky novín, “sa prehnala USA ako búrka”. Už vo svojom siedmom vydaní stúpla Dianetika: Moderná veda o duševnom zdraví na zoznamoch bestsellerov po celej krajine stále vyššie a vyššie a vznikali stovky skupín.
 
V centre tej búrky L. Ron Hubbard prednášal, učil a osobne demonštroval novú technológiu doslova krížom-krážom po celej krajine.
 
Táto technológia po prvýkrát dosahovala skutočné výsledky v oblasti ľudskej mysle. Čerstvá Hubbardova dianetická výskumná nadácia v meste Elizabeth, New Jersey, rýchlo zriadila svoje pobočky v New Yorku, Washingtone DC, Chicagu, na Honolulu a v Los Angeles, aby slúžili rastúcemu počtu Dianetikov.
 
V polovici septembra cestoval L. Ron Hubbard vlakom do Oaklandu, Kalifornia, na pozvanie jednej z najväčších dianetických skupín v Severnej Kalifornii. Chýry o jeho nastávajúcich prednáškach sa šírili ako požiar po celej oblasti San Franciského zálivu. Ešte viac sa rozšírili vďaka ojedinelej reportáži s pánom Hubbardom samotným na miestnej stanici KGO.
 
A tak sa v sobotu, 23. septembra, miestne auditórium v Oaklande naplnilo tisíckami ľudí, ktorí túžili počuť samotného autora, ako hovorí o svojich dianetických prelomových objavoch. A tak sa začalo niečo, čo sa stalo najznámejšou sériou prednášok, aké kedy pán Hubbard dodal, na tému Dianetika.
 
Vo svojej úvodnej reči opísal udalosti, ktoré podnietili výskum ľudskej mysle a jeho osobnú cestu k prevratnej technológii Dianetiky.
 
Potom detailne rozprával o týchto prevratných objavoch a opísal tiež, čo objavil ako ďalšie po vydaní knihy.
 
A nakoniec osobne demonštroval postupy Dianetiky na pódiu – toto je jediná existujúca prezentácia tohto druhu. Z tej prvej búrky, ktorá sa prehnala Amerikou a ktorá už navždy zmenila pohľad človeka na jeho myseľ, jeho schopnosti a jeho budúcnosť.
 
Toto sú jeho významné prednášky o objave reaktívnej mysle a technológii, ako sa jej zbaviť.
 
DIANETICKÉ PREDNÁŠKY A DEMONŠTRÁCIE obsahujú:
 
✔️ 4 CD prednášok
✔️ kompletný prepis prednášok
✔️ zrozumiteľný glosár,
✔️ index pojmov.

 


Prednášky CD Dianetika prednášky a demonštrácie 2

Dobrý deň 👋
hľadáte odpovede?

Prihláste sa na odber emailového týždenníka a začnite cestu k objavovaniu Pravdy (o sebe, o živote...)

Viac o ochrane osobných udajov tu.