Kniha Riešenie drogového problému

5,00

“Lieky a drogy okrádajú život o pocity radosti, ktoré sú tak či tak tými jedinými dôvodmi, prečo človek vlastne žije.”  – L.Ron Hubbard

Ak povieme, že drogy sa stali najväčším utrpením spoločnosti, zďaleka tým nevystihujeme skutočnú situáciu. Táto nákaza sa nevyhýba žiadnej oblasti života. Najočividnejšími vedľajšími produktmi sú zločin a násilie; okrem toho sú pokrivená morálka, predčasne ukončené štúdiá a v skutočnosti tiež zničené životy rovnako rozšírené a nie menej vážne. Tento problém sa neobmedzuje len na pouličné drogy. Podobne katastrofálne následky majú tiež lieky predpisované lekármi a psychiatrami, či už ide o lieky proti bolestiam, upokojujúce prostriedky alebo antidepresíva.

Katalógové číslo: K-VM-10DPH-SK-018 Kategórie: , Značka:

Popis

“Lieky a drogy okrádajú život o pocity radosti, ktoré sú tak či tak tými jedinými dôvodmi, prečo človek vlastne žije.”  – L.Ron Hubbard

Ak povieme, že drogy sa stali najväčším utrpením spoločnosti, zďaleka tým nevystihujeme skutočnú situáciu. Táto nákaza sa nevyhýba žiadnej oblasti života. Najočividnejšími vedľajšími produktmi sú zločin a násilie; okrem toho sú pokrivená morálka, predčasne ukončené štúdiá a v skutočnosti tiež zničené životy rovnako rozšírené a nie menej vážne. Tento problém sa neobmedzuje len na pouličné drogy. Podobne katastrofálne následky majú tiež lieky predpisované lekármi a psychiatrami, či už ide o lieky proti bolestiam, upokojujúce prostriedky alebo antidepresíva. L. Ron Hubbard sa nezaoberal týmto problémom, aby vyriešil telesné ťažkosti jednotlivcov, ale bral to ako pokračovanie vo svojom hľadaní cesty k oslobodeniu človeka ako duchovnej bytosti, pričom si musel poradiť s akoukoľvek prekážkou, ktorú bolo potrebné na tejto ceste vyriešiť. Drogy takú prekážku predstavovali. Dokiaľ pán Hubbard nevyvinul fungujúci program drogovej rehabilitácie, neexistovalo žiadne riešenie tohto problému. Programy podnietené psychiatriou mali oveľa viac neúspechov ako úspechov a niektoré vyvolali ešte väčšiu závislosť. Ďalší ľudia s lepšími úmyslami zistili, že dobré úmysly nestačia. Chýbala im funkčná technológia. Túto technológiu prináša program pána Hubbarda. Ide bezpochyby o najdôkladnejší a najúčinnejší program na svete, pretože pomáha dotyčnému zistiť, prečo vôbec bral drogy, ďalej odstraňuje mentálne a duchovné poškodenie spôsobené drogami, očisťuje telo od dlho usadených zvyškov drog a poskytuje človeku nástroje, ktoré mu umožnia zostať bez drog raz a navždy. Dnes prvýkrát, ako to potvrdia stotisíce ľudí, sa ľudia závislí na drogách a alkohole môžu vymaniť z tejto nadvlády a čeliť životu s novou životnou silou a nádejou. Táto kniha obsahuje niektoré základné princípy tohto programu a prináša prvé skutočné porozumenie problému zneužívania látok.

Kniha Riešenie drogového problému 1

Dobrý deň 👋
hľadáte odpovede?

Prihláste sa na odber emailového týždenníka a začnite cestu k objavovaniu Pravdy (o sebe, o živote...)

Viac o ochrane osobných udajov tu.

Ďalšie informácie

Hmotnosť100 g

O autorovi:

l ron hubbard zakladateľ scientologieL. Ron Hubbard (*1911) bol americký filozof, inžinier a držiteľ 4 Guinessových rekordov. Výsledky jeho výskumu (od roku 1932 - 1986) priniesli mnohé odpovede na otázky fungovania človeka, mysle a života. Prostredníctvom svojich diel (viac ako 5000 písomností a 3000 nahraných prednášok) je jeho práca tým najväčším uceleným súborom údajov o ľudskej mysli a duši.


Knihy a prednášky L. Ron Hubbarda boli preložené do 71 jazykov a jeho 11 000 organizácií sa rozprestiera v 167 krajinách na 5 kontinentoch Zeme.
Žiadny výrok necharakterizuje L. Ron Hubbarda lepšie ako:

"Rád pomáham druhým a sledovať človeka, ako sa oslobodzuje od tieňov, ktoré zatemňujú jeho dni považujte za najväčšie potešenie v mojom živote."


Title