Strach

15,00

Hororová klasika

Univerzitný profesor James Lowry neverí na duchov alebo čarodejnice, démonov a spiritualizmus do tej miery, že publikoval článok v novinách, kde popiera ich neexistenciu. Jeho priateľ Tommy Williams ho varuje pred možnými represiami voči tomu. Ten samotný jarný večer zmizne jeho…
 český jazyk
 160 strán, mäkká väzba
autor L. Ron Hubbard

Dostupnosť: Na sklade (posielame ihneď)
 Pri nákupe nad 33€ máte poštovné zadarmo.

Katalógové číslo: 076 Kategória: Značky: , ,

Popis

Beletria – hororová poviedka, ktorá vás bude mraziť na chrbte

Univerzitný profesor James Lowry neverí na duchov alebo čarodejnice, démonov a spiritualizmus do tej miery, že publikoval článok v novinách, kde popiera ich neexistenciu. Jeho priateľ Tommy Williams ho varuje pred možnými represiami voči tomu. Ten samotný jarný večer zmizne jeho klobúk. Lowry zistí, že náhle zmizli 4 hodiny jeho života. Začne byť prenasledovaný neznámou všemocnou zlou silou, ktorá obracia zrazu celý svet proti nemu, zatiaľ čo počuje šepkajúce varovné slová z tieňov: “…ak nájdeš svoj klobúk, nájdeš svoje štyri hodiny života. Ak nájdeš svoje štyri hodiny života, potom zomrieš…” Lowry začne mať podozrenie, že Tommy má ľubostnú aféru s jeho ženou Mary. Dokonca začne vidieť démonov a zvláštne veci okolo seba. Zobudí sa uprostred noci a … pokračovanie v knihe.

Kto môže túto knihu doporučiť lepšie ako Stephen King, súčasný majster hororového žánru, ktorý o nej vyhlásil:

“HROZIVÉ! Kniha Strach, ktorú napísal L. Ron Hubbard je jedna z mála kníh v tomto mrazivom žánre, ktorá si skutočne zaslúži preceňované označenie “klasika” v zmysle “toto je klasický príbeh o plíživom surrealistickom strachu a hrôze. Ak nie ste proti studenému mrazeniu na chrbte – naozaj hrozivému – a ešte ste nečítali STRACH, tak hovorím, prečítajte si ho ešte dnes. Nečakajte na temnú dažďivú noc. Táto kniha je jedna z naozaj, naozaj dobrých.” – Stephen King

Dielo STRACH od L. Rona Hubbarda je psychologický thriller(hororový román), ktorý bol prvýkrát publikovaný v americkom časopise Unknown (Neznámo) v júli 1940. Podľa renomovaného čitateľského rebríčka Modern Library 100 Best Novels je to 10. najlepší román všetkých čias (zdroj: http://en.wikipedia.org/wiki/Modern_Library_100_Best_Novels)

Strach si vychutnáte na 160 stranách vreckového formátu v mäkkej väzbe v češtine.


Máte otázku k tejto literatúre?

  Meno*

  Email*

  Otázka:

  Strach 1

  Dobrý deň 👋
  hľadáte odpovede?

  Prihláste sa na odber emailového týždenníka a začnite cestu k objavovaniu Pravdy (o sebe, o živote...)

  Viac o ochrane osobných udajov tu.

  Ďalšie informácie

  Hmotnosť100 g

  O autorovi:

  l ron hubbard zakladateľ scientologie  L. Ron Hubbard (*1911) bol americký filozof, inžinier a držiteľ 4 Guinessových rekordov. Výsledky jeho výskumu (od roku 1932 - 1986) priniesli mnohé odpovede na otázky fungovania človeka, mysle a života. Prostredníctvom svojich diel (viac ako 5000 písomností a 3000 nahraných prednášok) je jeho práca tým najväčším uceleným súborom údajov o ľudskej mysli a duši.


  Knihy a prednášky L. Ron Hubbarda boli preložené do 71 jazykov a jeho 11 000 organizácií sa rozprestiera v 167 krajinách na 5 kontinentoch Zeme.
  Žiadny výrok necharakterizuje L. Ron Hubbarda lepšie ako:

  "Rád pomáham druhým a sledovať človeka, ako sa oslobodzuje od tieňov, ktoré zatemňujú jeho dni považujte za najväčšie potešenie v mojom živote."


  Title