Ničí vaše šťastie strach, neistota, či nezmyselné obavy?


Sťahujú vás dolu nezmyselné obavy, strach, či neistota, ktoré sa niekedy ako blesk z jasného neba vynoria vo vašej hlave, začnú vás zvnútra zožierať a uberať vám na drahocennej životnej energii?


Ak áno, môžete veriť, vieme aké to je.


Nič nie je tak frustrujúce ako nejaká nepochopiteľná reakcia alebo skrat v tej najnevhodnejšej chvíli, čo skončí trpkým pocitom, že sa na seba nemôžete spoľahnúť na 100%.


Aby ste si zvýšili sebavedomie, potrebujete pochopiť, čo ho znižuje. Ak viete, čo to spôsobuje, môžete zmeniť situáciu a obnoviť si vlastnú sebadôveru.

Takéto zážitky sa kopia, sú ich desiatky, stovky, tisícky a a vy sa cítite z každej takejto situácie ešte horšie. Začnete sa do seba uzatvárať a tá radosť zo života, ktorú ste pociťovali v minulosti sa začne vytrácať, až nakoniec úplne zmizne a život sa stáva ponurou rutinou, do ktorej sa každé ráno musíte prebudiť a nejako ju pretrpieť.

A i napriek všetkej vašej snahe, alkohol ako zabúdač, motivačné knihy, či dokonca viera v lepší zajtrajšok, nič z toho naozaj dlhodobo nefunguje.

Najväčším problémom týchto riešení však je to, že sú to len chvíľkové zmierňovače, ktoré si vezmete ako lieky proti bolesti a ktoré len utlmia žiaľ a depresiu zo seba samého. No všetky tieto strašiaky sa vrátia v nových podobách a ešte väčšej sile vtedy, keď to budete čakať najmenej.

Práve preto mi je cťou, že vám môžem predstaviť jediné funkčné riešenie, ktoré vám dokáže prinavrátiť vašu duševnú silu tak, aby ste ju mali opäť vo svojich rukách a na úrovni na akej sa vám doteraz ani nesnilo. Dáte stop všetkým obavám a neistore v živote a začnete si užívať svoju vrodenú seba-dôveru a znovuobnovenú silu čeliť životu. Týmto riešením je Dianetický seminár, dvojdňový víkendový intenzívny seminár, ktorý doslova mení životy.

Uskutoční sa v Dianetickom centre. Je to centrum, akých je po celom svete tisícky a ktoré už viac ako 65 rokov organizujú Dianetické semináre. Na týchto seminároch sa ľudia sami seba oslobodzujú od minulých tráum, obmedzení a nechcených pocitov.

Ako už prezrádza názov, Dianetický seminár je seminár, kde sa môžete naučiť techniky Dianetiky (vedy o mysli), porozumieť viac sebe samému a hlavne preskúmať svoju minulosť a objaviť a zbaviť sa skrytých zdrojov svojich trápení, neistôt a nechcených pocitov.

Na rozdiel od mnohých podobných seminárov a školení, tu nielen, že porozumiete fungovaniu svojej mysle, ale budete robiť praktické cvičenia, v ktorých vy sami preskúmate, odhalíte a zbavíte sa skrytých zdrojov minulosti, ktoré vám spúšťajú pocity neistoty, obáv a oberajú vás tak o drahocennú životnú energiu.

Dovoľte mi, aby som vám problížil ako takýto seminár funguje. Budete v opatere profesionálneho dianetického špecialistu. Tento vám zodpovie všetky vaše otázky a prevedie nevyhnutným minimom teórie, ktorú budete potrebovať. A potom začnete dobrodružstvo. Začnete pomocou veľmi presných cvičení objavovať, kde presne sú pochované zdroje tých vaších tráum a neistôt, ktoré podrobne preskúmate a nakoniec sa z nich budete smiať a už nikdy sa sami nezaktivujú a nepreberú kontrolu nad vašimi myšlienkami a pocitmi..

Tu je malý predkrm toho, čo vám tento seminár odhalí a čím sa zaoberá:

 • dozviete sa presné vzorce fungovania svojho myslenia,
 • zistíte, prečo sa v niektorých situáciách správate tak ako sa správate, a
 • sami na sebe preskúmate, odhalíte a zbavíte sa skrytých zdrojov z vašej minulosti, ktoré majú na vás nepriaznivý vplyv.

Hlavným prínosom tohto seminára je to, že ľudia sa tu doslova oslobodzujú od svojich neschopností a limitov a objavujú svoje nové, silné a energické “ja”. Budete schopný byť viac samým sebou, takou verziou, akou ste vždy chceli byť.


Prečítajte si aspoň len zlomok toho, čo účastníci tohto seminára povedali po jeho absolvovaní:

“Keď som vchádzala do miestnosti seminára, nevedela som čo ma čaká, myslela som na svoje úzkosti. Školiteľ bol trpezlivý a ja som po viacerých opakovaniach udalosti dostala pokoj, videla som racionálne veci. Vedela som opísať miestnosť i predmety. Presne opísať farby. Emócie vstúpili. Respektíve som cítila pokoj a rovnováhu. Začala som sa smiať, tak ako keď sa rozpráva o veselých príbehoch. Začala som vnímať logiku. Už to viac nebol problém. Práve naopak, teším sa, že je to vyriešené. Všetko sa mi zdá lahšie.” ~ R.S.

“Prešla som si spomienku z detstva, o ktorej som netušila, že je pre mňa taká citlivá. Myslím, že to bude mať náväznosť na niečo ďalšie. Je dobré to všetko prejsť, aby sa človeku uľavilo.” ~ J.K.

“Mám uvedomenie, že to skutočne funguje, že sa človek môže zbaviť nechcených stavov – napríklad nervozity, že tieto pocity sú uložené v týchto nechcených bolestivých spomienkach. Funguje to. Doporučujem. ~ M.V.

“Uvedomila som si, že prekonávanie samej seba v emóciách a vo chvíli, kedy som to chcela tú udalosť vzdať, potrebujem pomoc aj iného člověka, nielen seba. Oceňujem trpezlivosť ktorú mali so mnou vo chvíľach, keď som cítila zúrivosť a beznádej, lebo konečný pocit radosti a smiech boli odmenou hlavne pre mňa Nevedela som požiadat o “pomoc” niekoho iného pri hocijakej situacii, ale verím, že po tom, aký dobrý pocit som na konci mala to bude pre mňa jednoduchšie.” ~ V.M.

“Uvedomujem si až teraz ako to funguje. No proste je to bomba. Bolel ma hrudník. JE TO PREČ!!! Je to strašná sila.
Cítim se šťastný. Proste 2 nezabudnutelné dni. Utvrdil som si veci a nové veci našiel. Bolo to niečo čo by som robil stále. Ďakujem všetkým čo mali účasť na seminári. Ďakujem. Teším sa na dalši SEMINÁR. Som velmi rád, že som to mohol podstúpiť.” ~ L.K.

“Uvedomujem si až teraz ako to funguje. No proste je to bomba. Bolel ma hrudník. JE TO PREČ!!! Je to strašná sila.
Cítim se šťastný. Proste 2 nezabudnutelné dni. Utvrdil som si veci a nové veci našiel. Bolo to niečo čo by som robil stále. Ďakujem všetkým čo mali účasť na seminári. Ďakujem. Teším sa na dalši SEMINÁR. Som velmi rád, že som to mohol podstúpiť.” ~ L.K.

“UVOĽNENOSŤ, KĽUD, MIER.” ~ P.K.

“Odpútanie sa od nánosov smútku, zbavenie sa emocionálnych blokov, posilnenie sebadôvery, uvedomenie si samej seba.” ~ I. O.

“Prínos zo seminára bol velký, uvedomila som si veľa vecí zo svojho života. Prišla som na veci na ktoré by som nemala šancu prísť bez týchto dianetických techník. Uvedomenie zo seminára je veľké, prišla som na to, že už nemám strach ani blok k elektrickým zariadeniam. A prišla som na to kde bol problém v mojich minulých vzťahoch a čo ma stále blokovalo.” ~ Z.D.

Dĺžka seminára: sobota-nedeľa (9:00 – 18:00)

Cena: 95.-€ kurz, 3.-€ materiál k semináru

Dátum začatia: Rezervujte si nezáväzne svoje miesto na najbližšom seminári 12.-13. decembra


Rezervačný formulár:

  Vaše meno:

  Váš email:

  Vaša správa:


  Ste pripravený začať?

  Teraz ste asi zvedavý, koľko takýto život-meniaci seminár môže stáť?

  A to je dobrá otázka vzhľadom k tomu, aké výsledky Dianetika po celom svete denodenne prináša.

  Hlavným dôvodom, prečo vznikol tento seminár je ten, aby v čo najkratšom čase mohol KTOKOĽVEK získať tieto informácie a naučiť sa všetky potrebné techniky, ktorými môže vyriešiť mnohé veci z minulosti, ktoré majú na nás nepriaznivý vplyv aj teraz.

  Tento seminár je teraz dostupný pre obmedzený počet účastníkov len za 95 eur (vrátane všetkých potrebných materiálov, jedla, občerstvenia).

  Takže ak sa chcete zbaviť toho, čo limituje priamo vás a získať späť svoje schopnosti a energiu na úrovni, o ktorej sa vám ani nesnívalo, vyplňte formulár nižšie a rezervujte si svoje miesto na najbližšom termíne seminára už tento víkend: 12. – 13. decembra 2015 v Košiciach.

  Nástroje a techniky, ktoré sa na tomto seminári naučíte a natrénujete si, vám skutočne pomôžu k tomu, aby ste presne našli a odhalili tie veci z vašej minulosti, ktoré limitujú priamo vás. Garantujeme štandardné výsledky a vždy dodáme, to čo sľúbime.

  Pamätajte: neistota, strach a obavy nie je to, čo je skutočne vaše a s čím ste sa narodili. Je to niečo, čo bolo pridané do vašej hlavy, do vášho vzorca správania a teraz limituje každý aspekt vášho života, či už to sú vzťahy, práca, alebo osobné uspokojenie.

  Dobrou správou je, že na Dianetickom seminári môžete tieto osobné individuálne problémy lokalizovať a odstrániť z nich ich negatívnu silu. Skutočne sa MÔŽETE vymaniť z ich zovretia a znovu objaviť vaše skutočné “ja”. Stačí len, aby ste si rezervovali svoje miesto na najbližšom seminári.

  Predstavte si skutočne nepríjemnú situáciu z vášho života, z ktorej vám až prebehne mráz po chrbte.

  A teraz si predstavte, že ste v rovnakej situácii, ale nerobí vám absolútne nič. Viete sa na ňu pozrieť, preskúmať ju, viete vnímať farby, vôňu, počujete šum okolia a ste úplne tam a máte to celé pod kontrolou. Žiadne nepriaznivé emócie, žiadne obavy, žiadna neistota.

  Len si predstavte aké by to bolo, ak by ste sa jedno ráno prebudili a všetky vaše obavy a nočné mory by zrazu boli preč.

  Získajte späť svoje “ja” a dajte zbohom svojim obavám a neistotám raz a navždy.

  Riešenie máte na dosah. Stačí vyplniť tento formulár a rezervovať si svoje miesto na najbližšom Dianetickom seminári.

  Vaše dobrodružstvo sa práve začína.


  Dianetické odpovede
  od L. Rona Hubbarda

  zakladatel scientologie

  “Už viac ako 50 rokov je Dianetika najúspešnejší bestseller o ľudskej mysli z jediného dôvodu: FUNGUJE. Milióny ľudí po celom svete použili princípy a techniky Dianetiky na zlepšenie ich životov.

  Vy môžete tiež!

  Cieľom Dianetiky je nový stav jedinca, o ktorý bolo usilované počas celej histórie, ale nikdy nebol dosiahnutý. Tento stav sa nazýva CLEAR.

  Na Hubbardovom Dianetickom Seminári začnete vašu cestu za dosiahnutím stavu Clear. Stretnete ľudí ako ste vy – tých, ktorí sú pripravení popasovať sa s tým, čo ich brzdí v živote—a naučíte sa ako používať techniky Dianetiky, aby ste sa zbavili škodlivých zážitkov z minulosti, ktoré spôsobujú váš stres, obavy a úzkosť.

  Zúčastnite sa Seminára. Dosiahnite úspech a šťastie, ktoré naozaj chcete a môžete mať.”

  L. Ron Hubbard – autor a zakladateľ

  l ron hubbard


  scientologia kosice

  [Hlavná stránka] • [Ďalšie kurzy] • [Kontakty]

  Copyright © 2015. Centrum Dianetiky a Scientológie Košice. Všetky práva vyhradené.