Kniha Z čoho sa skladá porozumenie

Original price was: 6,00€.Current price is: 5,00€.

Z čoho sa v skutočnosti skladá porozumenie vo vzťahoch?

„Život na svojej najvyššej úrovni je porozumenie.“ – L. Ron Hubbard

Čo odhalíte v tejto neveľkej knihe? Keď zistíte z čoho sa skladá porozumenie, máte prostriedky k tomu, ako zvládať vzťahy oveľa ľahšie. To znamená, že máte riešenia na to, aby ste zvýšili vaše porozumenie s čímkoľvek a kýmkoľvek – vrátane ľudí, ktorých poznáte.

slovenský jazyk
 32 strán, brožovaná väzba
autor L. Ron Hubbard

Katalógové číslo: K-VM-10DPH-SK-005 Kategórie: , Značky: , , , , , , ,

Popis

Zvýšte svoje porozumenie čomukoľvek a komukoľvek

„Život na svojej najvyššej úrovni je porozumenie.“ – L. Ron Hubbard

Čo vám odhalí táto brožúra? Keď viete z čoho sa v skutočnosti skladá porozumenie, získate prostriedky k tomu, ako zvládať život samotný. To znamená, že máte nástroje k tomu, aby ste zvýšili vaše porozumenie čomukoľvek a komukoľvek – vrátane ľudí, ktorých poznáte a s ktorými prichádzate do styku.

Tieto vedomosti vám umožnia pomôcť sebe i druhým, ktorí zažívajú trápenie zapríčinené nedorozumeniami, rozdielnymi názormi, rozpadnutými vzťahmi a inými ťažkosťami, ktoré vytvárajú z ľudského života dlhý rad utrpení. Len v tejto knihe odhalíte:
 z akých 3 zložiek  sa porozumenie presne skladá,
v akom sú vzájomnom vzťahu a ako ich využiť pre budovanie lepšieho vzťahu,
ako spoločne prinášajú porozumenie a dokážu napraviť akýkoľvek konflikt. Ak je nedostatok porozumenia skutočne zdrojom ľudských problémov, predstavte si jeho možnosti bez tejto prekážky. Milióny ľudí, ktorí používajú tieto vedomosti, dosahujú výšin, o ktorých kedkysi len snívali a rovnako úspešne pomáhajú i ostatným.

Pozrite si toto krátke video, pretože s ním túto knihu pochopíte ešte lepšie:

Objednajte si knihu “Z čoho sa skladá porozumenie” a objavte základné zákony, na ktorých stoja úspešné vzťahy


Čo sa naučíte v tejto knihe:

Ktoré 3 faktory sú pri zvládaní života najdôležitejšie? – str. 3
Aké sú medzi nimi vzťahy? – str. 3
Čo je trojuholník ARK a v čom sa skrýva jeho moc? – str. 3
Čo je afinita, aká je dôležitá a aký je rozdiel medzi afinitou a empatiou? – str. 5
Ktorý vrchol ARK trojuholníka je ten najdôležitejší? – str. 8
Čo musí byť ako prvé, aby mohlo dojsť ku komunikácii? – str. 8
Aká je závislosť medzi vrcholmi ARK trojuholníka? – str. 12
Ako používať ARK trojuholník? – str. 18
Z čoho sa skladá porozumenie? – str. 19
Ako zvýšiť jednotlivé časti porozumena? – str. 19


Kapitoly:

 • Úvod
 • Afinita, realita a komunikácia
 • ARK trojuholník
 • Ako použiť ARK trojuholník
 • Výsledky použitia

O autorovi:

l ron hubbard zakladateľ scientologie L. Ron Hubbard (*1911) bol americký filozof, inžinier a držiteľ 4 Guinessových rekordov. Výsledky jeho výskumu (od roku 1932 – 1986) priniesli mnohé odpovede na otázky fungovania človeka, mysle a života. Prostredníctvom svojich diel (viac ako 5000 písomností a 3000 nahraných prednášok) je jeho práca tým najväčším uceleným súborom údajov o ľudskej mysli a duši. Knihy a prednášky L. Ron Hubbarda boli preložené do 71 jazykov a jeho 11 000 organizácií sa rozprestiera v 167 krajinách na 5 kontinentoch Zeme. Žiadny výrok necharakterizuje L. Ron Hubbarda lepšie ako:

Rád pomáham druhým a sledovať človeka, ako sa oslobodzuje od tieňov, ktoré zatemňujú jeho dni považujem za najväčšie potešenie v mojom živote.” – L. Ron Hubbard


Dôležité upozornenie:

Pri čítaní tejto knihy si buďte naozaj istý, že ste nikdy neprešli za slovo, ktorému ste úplne neporozumeli. V Scientológii bolo objavené, že jediný dôvod, prečo človek zanechá štúdium niečoho, alebo je z neho zmätený je, že prešiel za slovo, ktorému neporozumel. Tento údaj – neprechádzaní za nedefinované slovo – je najdôležitejším faktom v celej oblasti štúdia. Každý predmet, ktorý ste začali študovať a zanechali ste ho, obsahoval slová, ktoré sa vám nepodarilo zadefinovať.


Podrobnosti:

 • Originálny názov: Components of Understanding
 • Vydavateľstvo: New Era Publications
 • Počet strán: 34 strán
 • Rozmer: 157×235 mm
 • Hmotnosť: 90 g
 • Jazyk: slovenský
 • Cena: 4,95.-
Do konca mesiaca môžete využiť pri objednávke nad 33eur poštovné zdarma.

Napísali ste nám o tejto knihe:

S mojimi rodičmi sme sa navzázoj veľmi odcudzili. Údaje od pána Hubbarda mi presne ukázali, čo bolo zle, a poskytli mi ľahko použiteľné riešenie. Tým, že som s rodičmi nastolila realitu, bola som schopná s nimi komunikovať, bez toho, aby som ich rozčúlila. Potom mi môj otec napísal a po prvýkrát v živote povedal: “Mám ťa naozaj rád.” Bola som z toho tak šťastná. Použitie týchto údajov nielen obnovilo naše vzťahy, ale urobilo ich vrúcnejšie, ako nikdy predtým.” – S.


“Mal som dobrého priateľa, ktorý bol v tom istom chlapčenskom skautskom oddiely a rozhodol sa, že skupinu opustí. Bol som tým veľmi rozladený a nebol som už ochotný mať s ním čokoľvek spoločné. Na druhej strane som bol smutný, pretože sme bol iveľmi dobrí priatelia. Jedno popoludnie chcel ísť jeho brat s nami do kina. Váhavo som súhlasil, potom som sa rozhodol, dobre. Jednoducho s ním opäť získam  ARK a zistím, čo sa presne stalo a poviem mu narovinu ako ma jeho odchod rozladil. Všetko som mu povedal a hneď som sa cítil oveľa lepšie. On mi vysvetlil, prečo musel odísť. Bol som hneď schopný tomu porozumieť. Hneď ako sme to rozladenie odpratali z cesty, boli sme zasa najlepšími priateľmi.” – N. C.


„Myslel som, že sa mi tie schopnosti nikdy nevrátia. Potom som objavil Scientológiu a veci sa zmenili. Naučil som sa veľmi jednoduchý, ale mocný princíp ARK trojuholníka. Každý sa to môže naučiť. Zistil som ako používať komunikáciu s ostatnými ľuďmi a skutočne to funguje. Ale nepočúvajte mňa. Prečítajte si knihy L. Ron Hubbarda a presvedčte sa sami.” – M.M.


Máte otázku k tejto knižke?

Ak máte dodatočnú otázku ku knihe či objednávaniu, využite tento kontaktný formulár a napíšte nám vašu požiadavku. Odpovieme vám hneď ako budeme môcť:

  Meno*

  Email*

  Otázka:

  Kniha Z čoho sa skladá porozumenie 1

  Dobrý deň 👋
  hľadáte odpovede?

  Prihláste sa na odber emailového týždenníka a začnite cestu k objavovaniu Pravdy (o sebe, o živote...)

  Viac o ochrane osobných udajov tu.

  Ďalšie informácie

  Hmotnosť100 g

  O autorovi:

  l ron hubbard zakladateľ scientologie  L. Ron Hubbard (*1911) bol americký filozof, inžinier a držiteľ 4 Guinessových rekordov. Výsledky jeho výskumu (od roku 1932 - 1986) priniesli mnohé odpovede na otázky fungovania človeka, mysle a života. Prostredníctvom svojich diel (viac ako 5000 písomností a 3000 nahraných prednášok) je jeho práca tým najväčším uceleným súborom údajov o ľudskej mysli a duši.


  Knihy a prednášky L. Ron Hubbarda boli preložené do 71 jazykov a jeho 11 000 organizácií sa rozprestiera v 167 krajinách na 5 kontinentoch Zeme.
  Žiadny výrok necharakterizuje L. Ron Hubbarda lepšie ako:

  "Rád pomáham druhým a sledovať človeka, ako sa oslobodzuje od tieňov, ktoré zatemňujú jeho dni považujte za najväčšie potešenie v mojom živote."


  Title