Kniha Manželstvo

5,00

“Ľudia majú väčšiu šancu uspieť na základe vzájomnej spolupráce než osamote. A toto je jedna zo základných teórií, na ktorej je manželstvo postavené.” – L. Ron Hubbard

Dostupnosť: Na sklade (posielame ihneď)
 Pri nákupe nad 33€ máte poštovné zadarmo.

 

Katalógové číslo: K-VM-10DPH-SK-007 Kategória: Značky: , , , , , , ,

Popis

Keď niekto začína zväzok zvaný manželstvo, vstupuje do niečoho, čo je mierne povedané, dobrodružné. Keď sa dvojica zoberie, robí niečo, o čom nič nevie. A podľa všetkých známok, i keď to skúsili viac než raz, nevedia o tom po druhýkrát o nič viac než prvý. Tam, kde bola kedysi rodina pevným základom, na ktorom stálo všetko ostatné, sú dnes jej zničené trosky zdrojom mnohého, čo trápi spoločnosť. A aj keď počet manželstiev stále prevyšuje počet rozvodov, tento rozdiel sa rýchlo zmenšuje. Táto brožúra obsahuje skutočné riešenia– funkčné riešenia – ktoré sa dajú použiť na vyriešenie akéhokoľvek dôverného vzťahu.

Tam, kde bola kedysi rodina pevným základom, na ktorom stálo všetko ostatné, sú dnes jej zničené trosky zdrojom mnohého, čo trápi spoločnosť.

A aj keď počet manželstiev stále prevyšuje počet rozvodov, tento rozdiel sa rýchlo zmenšuje. Manželstvo sa pomaly stáva zriadením, ktoré zlyhalo.

Metódy, ktoré sú obsahom tejto brožúry vám viac napovedia :

• ako vytvoriť fungujúce manželstvo,
• dôvody, prečo mnohé manželstvá zlyhávajú,
• ako zistiť, či sa partneri k sebe hodia,
• a ako zachrániť rozpadajúce sa manželstvo.


ČO ak by: – ste spoznali kľúčový prvok pri výchove vášho najvzácnejšieho daru? – ste sa nemuseli obávať o zlé známky vašej ratolesti? – ste mu mohli vštepiť hodnoty, ktoré by ho ochránili pred “zlou” partiou?


O autorovi:

l ron hubbard zakladateľ scientologie L. Ron Hubbard (*1911) bol americký filozof, inžinier a držiteľ 4 Guinessových rekordov. Výsledky jeho výskumu (od roku 1932 – 1986) priniesli mnohé odpovede na otázky fungovania človeka, mysle a života. Prostredníctvom svojich diel (viac ako 5000 písomností a 3000 nahraných prednášok) je jeho práca tým najväčším uceleným súborom údajov o ľudskej mysli a duši. Knihy a prednášky L. Ron Hubbarda boli preložené do 71 jazykov a jeho 11 000 organizácií sa rozprestiera v 167 krajinách na 5 kontinentoch Zeme. Žiadny výrok necharakterizuje L. Ron Hubbarda lepšie ako:

Rád pomáham druhým a sledovať človeka, ako sa oslobodzuje od tieňov, ktoré zatemňujú jeho dni považujem za najväčšie potešenie v mojom živote.”


Dôležité upozornenie:

Pri čítaní tejto knihy si buďte naozaj istý, že ste nikdy neprešli za slovo, ktorému ste úplne neporozumeli. V Scientológii bolo objavené, že jediný dôvod, prečo človek zanechá štúdium niečoho, alebo je z neho zmätený je, že prešiel za slovo, ktorému neporozumel. Tento údaj – neprechádzaní za nedefinované slovo – je najdôležitejším faktom v celej oblasti štúdia. Každý predmet, ktorý ste začali študovať a zanechali ste ho, obsahoval slová, ktoré sa vám nepodarilo zadefinovať.


Podrobnosti:

 • Originálny názov: Marriage
 • Vydavateľstvo: New Era Publications
 • Rozmer: 157×235 mm
 • Hmotnosť: 120 g
 • Jazyk: slovenský
 • Cena: 4,95.-
Do konca mesiaca môžete využiť pri objednávke nad 33eur poštovné zdarma.

Máte otázku k tejto literatúre?

  Meno*

  Email*

  Otázka:

  Kniha Manželstvo 1

  Dobrý deň 👋
  hľadáte odpovede?

  Prihláste sa na odber emailového týždenníka a začnite cestu k objavovaniu Pravdy (o sebe, o živote...)

  Viac o ochrane osobných udajov tu.

  Ďalšie informácie

  Hmotnosť100 g

  O autorovi:

  l ron hubbard zakladateľ scientologie  L. Ron Hubbard (*1911) bol americký filozof, inžinier a držiteľ 4 Guinessových rekordov. Výsledky jeho výskumu (od roku 1932 - 1986) priniesli mnohé odpovede na otázky fungovania človeka, mysle a života. Prostredníctvom svojich diel (viac ako 5000 písomností a 3000 nahraných prednášok) je jeho práca tým najväčším uceleným súborom údajov o ľudskej mysli a duši.


  Knihy a prednášky L. Ron Hubbarda boli preložené do 71 jazykov a jeho 11 000 organizácií sa rozprestiera v 167 krajinách na 5 kontinentoch Zeme.
  Žiadny výrok necharakterizuje L. Ron Hubbarda lepšie ako:

  "Rád pomáham druhým a sledovať človeka, ako sa oslobodzuje od tieňov, ktoré zatemňujú jeho dni považujte za najväčšie potešenie v mojom živote."


  Možno by sa Vám páčilo…

  Title