Kniha Emocionálna Tónová Škála

5,00

 

Katalógové číslo: K-VM-10DPH-SK-008 Kategórie: , Značka:

Popis

Ako často ste počuli niekoho povedať: „Ja ho nechápem“ ?

 S týmito údajmi je možné presne predpovedať správanie manželky, manžela, obchodného partnera, zamestnanca alebo priateľa, skôr ako s nimi nadviažete nejaký kontakt. Riziku zahrnutému v medziľudskom vzájomnom pôsobení sa môžeme vyhnúť úplne alebo ho minimalizovať, keď vieme spoľahlivo predvídať ako sa ľudia budú správať. slovenský jazyk  32 strán, brožovaná väzba autor L. Ron Hubbard

Ako často ste počuli niekoho povedať: „Ja ho nechápem?“

Nerozumné, nepredvídateľné činy sa občas zdajú byť medzi našimi blízkymi niečím úplne bežným.

  • V skutočnosti tu nikdy neexistovala funkčná metóda, ako spoľahlivo predvídať ľudské správanie – až teraz.
  • L. Ron Hubbard vyvinul práve takú metódu, ktorá je použiteľná na všetkých ľudí bez výnimky.

S týmito údajmi je možné presne predpovedať prípadné správanie manželky, manžela, obchodného partnera, zamestnanca alebo priateľa, skôr ako s nimi nadviažete nejaký kontakt. Riziku zahrnutému v medziľudskom vzájomnom pôsobení sa môžeme vyhnúť úplne alebo ho minimalizovať, keď vieme spoľahlivo predvídať ako sa ľudia budú správať. Porozumením a používaním informácií v tejto brožúre, budú všetky stránky ľudských vzťahov produktívejšie a uspokojiejšie. Budete vedieť, s kým sa stretávať a komu sa vyhnúť, a budete schopní pomôcť tým, ktorí sa zietajú v nepríjemných situáciách s druhými. Predstavte si, že budete vo veľmi krátkom čase vedieť, ako sa ľudia budú správať v akejkoľvek danej situácii. Takáto vec je možná a môžete byť schopní predvídať to vždy a zakaždým.

„Táto tónová škála zobrazuje zostupnú špirálu z plnej vitality a vedomia cez polovitalitu a polovedomie až k smrti. Na základe rôznych výpočtov, ktoré sa týkajú životnej energie, na základe pozorovania a testovania je táto tónová škála schopná ukázať úrovne ľudského správania, tak ako život upadá. Tónová škála meria schopnosť ľudskej bytosti vysporiadať sa s problémami, s ktorými sa stretáva. A tým tiež naznačuje jej emočné pocity a emocionálnu úroveň.“ – L. Ron Hubbard

Pozrite si toto krátke video o Emočnej tónovej škále:

[youtube]-j1FKNyHH4I
Kniha Emocionálna Tónová Škála 1

Dobrý deň 👋
hľadáte odpovede?

Prihláste sa na odber emailového týždenníka a začnite cestu k objavovaniu Pravdy (o sebe, o živote...)

Viac o ochrane osobných udajov tu.

Ďalšie informácie

Hmotnosť100 g

O autorovi:

l ron hubbard zakladateľ scientologieL. Ron Hubbard (*1911) bol americký filozof, inžinier a držiteľ 4 Guinessových rekordov. Výsledky jeho výskumu (od roku 1932 - 1986) priniesli mnohé odpovede na otázky fungovania človeka, mysle a života. Prostredníctvom svojich diel (viac ako 5000 písomností a 3000 nahraných prednášok) je jeho práca tým najväčším uceleným súborom údajov o ľudskej mysli a duši.


Knihy a prednášky L. Ron Hubbarda boli preložené do 71 jazykov a jeho 11 000 organizácií sa rozprestiera v 167 krajinách na 5 kontinentoch Zeme.
Žiadny výrok necharakterizuje L. Ron Hubbarda lepšie ako:

"Rád pomáham druhým a sledovať človeka, ako sa oslobodzuje od tieňov, ktoré zatemňujú jeho dni považujte za najväčšie potešenie v mojom živote."


Title