Kniha Scientológia: Základy myslenia

15,00

Táto kniha je označovaná ako “Kniha Jeden” Scientológie.

Človek pátral po skutočnom “zmysle života”, zvažoval a dumal nad ním po tisíce rokov. V Scientológii sa toto hľadanie zavŕšilo – tajomstvo bolo totiž objavené. Tu nájdete odpovede založené na presných axiómach.

V knihe sa dozviete:

 • Akčný cyklus,
 • Stavy existencie,
 • Osem dynamík,
 • Trojuholník afinity, reality a komunikácie,
 • Časti človeka,
 • Dôvod prečo,
 • Scientologické procesy.

Dostupnosť: Na sklade (pripravené na odoslanie)

Katalógové číslo: K-B-SC-10DPH-SK-008 Kategórie: , , , Značky: , , , , , ,

Popis

Je možné skutočné šťastie? Môžete dosiahnuť väčšie porozumenie seba samého, svojich priateľov a sveta okolo vás? Je možné obsiahnuť obrovský predmet života, duše a mysle a prísť ku skutočným praktickým vedomostiam, ktoré vysvetľujú ako funguje život a prečo?

Prečítajte si túto knihu a objavte:

 • pravdivý zdroj šťastia,
 • 3 faktory, ktoré môžu zachrániť alebo zlepšiť akékoľvek priateľstvo,
 • 8 súčastí plného a šťastného života.

Ak nesúhlasíte s tým, ako sa veci okolo vás dejú, ak chcete praktické riešenia, ktoré môžete použiť na vytvorenie šťastného a pozitívneho života aký chcete, objavte Scientológiu.

Zlepšite svoj život pomocou knihy, ktorá sa ľahko číta a predkladá základné pravdy o živote a myslení. Žiadna takáto znalosť nikdy predtým neexistovala a žiadne podobné výsledky neboli nikdy predtým tak dosiahnuteľné ako tie, ktoré boli docielené použitím týchto vedomostí.

“Vybavený touto knihou samotnou môže človek zázračne zlepšiť zdravie, schopnosti a inteligenciu ľudí.”

Táto kniha je o tom, ako funguje život. Je o tom, ako zmeniť mužov, ženy a deti k lepšiemu a dosiahnuť väčšej osobnej slobody.

Odhaľte 50.000 rokov múdrosti založenej na objavoch jadrovej fyziky a matematiky

Človek pátral po skutočnom “zmysle života“, zvažoval a dumal nad ním po tisíce rokov. V Scientológii sa toto hľadanie zavŕšilo – tajomstvo bolo totiž objavené. Tu nájdete odpovede založené na presných axiómach.

Toto je základná kniha teórie a praxe Scientológie a obsahuje objavy z každej oblasti života.

V knihe sa naučíte a odhalíte:

 • Akčný cyklus, ktorý odhaľuje, čo sa skutočne skrýva za nepretržitým cyklom tvorenia, prežitia a ničenia – cyklu, ktorý sa zdá byť v živote nevyhnutný,
 • Stavy existencie, ktoré zahŕňajú celý život a žitie a prostredníctvom ktorých môže človek skutočne BYŤ niekým,
 • Osem dynamík, na ktoré je život rozdelený a pomocou ktorých si človek môže správne poskladať rébus svojej vlastnej existencie,
 • Trojuholník afinity, reality a komunikácie, ktorý odhaľuje a vysvetľuje základné princípy dobrých medziľudských vzťahov,
 • Časti človeka – zrozumiteľné objasnenie duše, mysle a tela, ich zloženia a vzájomných vzťahov v každej bytosti,
 • Dôvod prečo, ktorý dáva odpovede na otázky typu “o čom to všetko je” a popisuje základné prvky prežitia, šťastia a života ako takého,
 • Scientologické procesy, ktoré odomykajú životnú silu, ktorú máte.

Scientológia je praktická filozofia zaoberajúca sa schopnosťami človeka.

Z tejto knihy sa budete nielen “učiť”, ale jej princípy budete sami objavovať. Toto je totiž Scientológia – vedomosti o vás samotných.

„Možno vás učili, že myseľ, duša a život sú príliš zložité na to, aby ste sa v nich vyznali. Toto je prvý princíp Scientológie: Mysli, duši a životu sa dá porozumieť.“ – L. Ron Hubbard


O autorovi:

l ron hubbard zakladateľ scientologie

L. Ron Hubbard (*1911) bol americký filozof, inžinier a držiteľ 4 Guinessových rekordov. Výsledky jeho výskumu (od roku 1932 – 1986) priniesli mnohé odpovede na otázky fungovania človeka, mysle a života. Prostredníctvom svojich diel (viac ako 5000 písomností a 3000 nahraných prednášok) je jeho práca tým najväčším uceleným súborom údajov o ľudskej mysli a duši.

Knihy a prednášky L. Ron Hubbarda boli preložené do 71 jazykov a jeho 11 000 organizácií sa rozprestiera v 167 krajinách na 5 kontinentoch Zeme.

Žiadny výrok necharakterizuje L. Ron Hubbarda lepšie ako:

Rád pomáham druhým a sledovať človeka, ako sa oslobodzuje od tieňov, ktoré zatemňujú jeho dni považujte za najväčšie potešenie v mojom živote.”


Dôležité upozornenie:

Pri čítaní tejto knihy si buďte naozaj istý, že ste nikdy neprešli za slovo, ktorému ste úplne neporozumeli. V Scientológii bolo objavené, že jediný dôvod, prečo človek zanechá štúdium niečoho, alebo je z neho zmätený je, že prešiel za slovo, ktorému neporozumel.

Tento údaj – neprechádzaní za nedefinované slovo – je najdôležitejším faktom v celej oblasti štúdia. Každý predmet, ktorý ste začali študovať a zanechali ste ho, obsahoval slová, ktoré sa vám nepodarilo zadefinovať.


Súčasťou tejto knihy sú:

Knihy Dianetiky a Scientologie


Podrobnosti:

 • Originálny názov: Fundamentals of Thought
 • Vydavateľstvo: New Era Publications
 • Rok vydania: Október 1956
 • Počet strán: 234 strán
 • Rozmer: 157×235 mm
 • Hmotnosť: 450 g
 • Jazyk: slovenský
 • Počet kapitol: 9
 • Cena: 12,95.-
Do konca mesiaca môžete využiť pri objednávke nad 14eur dopravu zdarma.

Napísali ste nám o tejto knihe:


Mal som pochybnosti, keď som začal čítať túto knihu. Zdalo sa mi až neuveriteľné, keď som čítal o tom, čo techniky v knihe dokážu a kladú dôraz na funkčnosť. Prečítal som ju niekoľkokrát, aby som sa naučil jednotlivé princípy ako myseľ a myslenie funguje. A nemôžem povedať inak ako to, že toto je spôsob ako duševne pomôcť ľuďom. Ak ste niekedy chceli byť lepšími ako ste teraz, tu je spôsob. – Róbert


 


…táto kniha má veľa informácií o mysli a môže nám pomôcť myslieť bystrejšie a zbaviť sa tých nechcených myšlienok a bolestivých zážitkov v našich životoch. Prečítaním tejto knihy sa toho veľa naučíte. – Jozef


 


Táto kniha vysvetľuje ako funguje myseľ a ako môže fungovať optimálnejšie. Popisuje čo spôsobuje mentálne problémy. Obsahuje veľmi jednoduchú terapiu, aby sme mohli pomôcť niekomu, kto má rôzne iracionálne emócie, seba-deštruktívne myšlienky, strach, fóbie. Tiež táto kniha nehovorí len to, že prečo sú ľudia chorí – ale tiež hovorí o príčinách, ktoré spôsobujú prečo sa ľudia správajú tak ako sa správajú a nevyužívajú tak naplno svoj potenciál. – bez mena


 

Máte otázku k tejto literatúre?

  Meno*

  Email*

  Otázka:

  Kniha Scientológia: Základy myslenia 1

  Dobrý deň 👋
  hľadáte odpovede?

  Prihláste sa na odber emailového týždenníka a začnite cestu k objavovaniu Pravdy (o sebe, o živote...)

  Viac o ochrane osobných udajov tu.

  O autorovi:

  l ron hubbard zakladateľ scientologie  L. Ron Hubbard (*1911) bol americký filozof, inžinier a držiteľ 4 Guinessových rekordov. Výsledky jeho výskumu (od roku 1932 - 1986) priniesli mnohé odpovede na otázky fungovania človeka, mysle a života. Prostredníctvom svojich diel (viac ako 5000 písomností a 3000 nahraných prednášok) je jeho práca tým najväčším uceleným súborom údajov o ľudskej mysli a duši.


  Knihy a prednášky L. Ron Hubbarda boli preložené do 71 jazykov a jeho 11 000 organizácií sa rozprestiera v 167 krajinách na 5 kontinentoch Zeme.
  Žiadny výrok necharakterizuje L. Ron Hubbarda lepšie ako:

  "Rád pomáham druhým a sledovať človeka, ako sa oslobodzuje od tieňov, ktoré zatemňujú jeho dni považujte za najväčšie potešenie v mojom živote."


  Možno by sa Vám páčilo…

  Title