Kniha Riešenia pre nebezpečné prostredie

5,00

Ako sa zbaviť strachu, nervozity a úzkosti

Žijeme vo veľmi riskantnom svete, v prostredí, ktoré je plné nebezpečia. Ak sledujete televízne správy alebo čítate dennú tlač, ste vystavený dennej dávke lúpeží, znásilňovania, občianskych nepokojov, vrážd, požiarov, katastrof a hladomoru.

Vyzerá to tak, že máme stále menej a menej sebadôvery a naopak každým dňom silnie úzkosť a obavy. Pridajte si k tomu pracovné alebo manželské problémy a výsledkom bude depresia.

Katalógové číslo: K-VM-10DPH-SK-020 Kategórie: , Značky: , , , ,

Popis

Pristihnete sa občas ako ste rozrušený tým, čo sa okolo vás deje?

 V tejto brožúre L. Ron Hubbard podrobne rozoberá fenomén nebezpečného prostredia a poskytuje metódy, ktoré vám nielenže pomôžu prekonať vaše strachy, ale umožnia, aby ste pomohli aj ostatným.  Použitie týchto informácií v širokom rozsahu prináša veľmi upokojujúci vplyv a umožňuje, aby ľudia viedli šťastnejšie životy. Použitie v individuálnom meradle – vami – obohatí život vašej rodiny, priateľov aj spoločníkov. slovenský jazyk  28 strán, brožovaná väzba autor L. Ron Hubbard Kapitoly:

 • Nebezpečné prostredie
 • Obchodníci s chaosom
 • Spôsoby ako zmenšiť hrozbu
 • Konfrontácia
 • Skutočný svet
 • Praktické cvičenia

„Ideálne by spoločnosť vyzerala asi tak, že by to bolo bezpečné prostredie, v ktorom by mohol ťlovek šťastne žiť svoj život.“  – L. Ron Hubbard

Žijeme vo veľmi riskantnom svete, v prostredí, ktoré je plné nebezpečenstva. Pozeraním televíznych správ alebo čítaním dennej tlače ste vystavení dennej dávke krádeží, znásilňovania, občianskych nepokojov, požiarov, zemetrasení, potôp a hladomorov. Pristihnete sa občas pritom, že ste rozrušení tým, čo sa okolo vás deje? Cítite sa bezmocní, neschopní mať pod kontrolou tieto udalosti? Pociťujete občas dokonca strach? Metódy, ktoré sú obsahom brožúry vám nielenže pomôžu prekonať vaše strachy, ale vám umožnia, aby ste pomohli aj ostatným. Použitie týchto informácií v širokom rozsahu prináša veľmi upokojujúci vplyv a umožňuje, aby ľudia viedli šťastnejšie životy. Použitie v individuálnom meradle – vami – obohatí život vašej rodiny, priateľov aj spoločníkov.


Podrobnosti:

 • Originálny názov: Learning How to Learn
 • Vydavateľstvo: Bridge Publications
 • Rok vydania: November 1992
 • Počet strán: 202 strán
 • Rozmer: 267×203 mm
 • Hmotnosť: 500 g
 • Jazyk: slovenský
 • Počet kapitol: 8
 • Cena: 4,95.-

Do konca mesiaca môžete využiť pri objednávke nad 33eur poštovné zdarma.


Napísali ste nám o tejto knihe:

“Ten večer, kedy som si naštudovala tieto informácie ma navštívila kamarátka. Utápala sa v problémoch, pre ktoré nemala riešenia. Použila som technológiu L. Ron Hubbarda a požiadala som ju, aby spísala zoznam vecí, ktoré sú pre ňu v živote problémom a potom aby napísala ten, o ktorom si myslí, že ho môže najľahšie konfrontovať. Potom som ju požiadala, aby napísala to, o čom si je úplne istá, že by s tým jedným problémom mohla niečo urobiť. Výsledok týchto otázok bol ohromný. Okamžite sa rozžiarila, hoci po svojom príchode bola skľúčená. Ihneď uháňala domov tento problém vyriešiť, hoci som nikdy v živote nevidela, že by sa predtým v živote pokúšala čokoľvek zvládnuť.” – A.


“Pochopila som, že som sa na všetko pozerala z pohľadu niekoho iného. Tým, že som svoj uhoľ pohladu zmenila, bol svet naraz úplne iný. Vôbec to nebol ten svet, o ktorom ma predtým učili. Zmenilo mi to toľko vecí – začala som naozaj žiť.” – H.


“Jedného dňa som bola veľmi rozčúlená a v práci som plakala bez toho, aby som vedela prečo. Nebola som schopná uriť, prečo sa tak cítim. Necítila som sa vôbec dobre. Ale nemohla som si takéto pocity dovoliť už len kvôli ostatným, ktorí sa na mňa spoliehali. Môj šéf ma vyzval, aby som sa šla prejsť a dívala sa na veci počas toho ako sa prechádzam. Vyšla som von a pätnásť minút som sa prechádzala. Začala som sa cítiť omnoho lepšie a po chvíli ma moje rozladenie a zlé pocity úplne prešli. Keď som s prechádzkou začala, nemala som ani poňatia, prečo sa tak zle cítim. Ale ako som sa prechádzala, došlo mi, že to bolo preto, že sa mi nechcelo vyriešiť jednu vec, ktorú som ten deň odkladala. Pri prechádzke ma napadlo ako tú vec vyriešiť. Tak som sa otočila, zamierila späť a celú situáciu som úplne zvládla.” – M.D.


O autorovi:

l ron hubbard zakladateľ scientologie L. Ron Hubbard (*1911) bol americký pedagóg, filozof a a držiteľ 4 Guinessových rekordov. Výsledky jeho rozsiahleho výskumu (od roku 1932 – 1986) priniesli mnohé odpovede na otázky efektívnejšieho učenia a štúdia. Odhalil základné príčiny správania žiakov. Zistil prečo žiaci a študenti zanechávajú predmet, ktorý študujú. Čo spôsobuje, že stratia záujem o štúdium, začnú byť znudený alebo frustrovaný a neschopný sa koncentrovať na svoje štúdium. Prečo tak veľa študentov bez okoľkov uvažuje, že “nenávidia školu”? Knihy a prednášky L. Ron Hubbarda boli preložené do 71 jazykov a jeho 11 000 organizácií sa rozprestiera v 167 krajinách na 5 kontinentoch Zeme. Žiadny výrok necharakterizuje L. Ron Hubbarda lepšie ako:

Rád pomáham druhým a sledovať človeka, ako sa oslobodzuje od tieňov, ktoré zatemňujú jeho dni považujte za najväčšie potešenie v mojom živote.”


Dôležité upozornenie:

Pri čítaní tejto knihy si buďte naozaj istý, že ste nikdy neprešli za slovo, ktorému ste úplne neporozumeli. V Scientológii bolo objavené, že jediný dôvod, prečo človek zanechá štúdium niečoho, alebo je z neho zmätený je, že prešiel za slovo, ktorému neporozumel. Tento údaj – neprechádzaní za nedefinované slovo – je najdôležitejším faktom v celej oblasti štúdia. Každý predmet, ktorý ste začali študovať a zanechali ste ho, obsahoval slová, ktoré sa vám nepodarilo zadefinovať.


Máte otázku k tejto knihe?

Ak máte dodatočnú otázku ku knihe či objednávaniu, využite tento kontaktný formulár. Odpovieme vám hneď ako budeme môcť:

Chyba: Kontaktný formulár nebol nájdený.

Kniha Riešenia pre nebezpečné prostredie 1

Dobrý deň 👋
hľadáte odpovede?

Prihláste sa na odber emailového týždenníka a začnite cestu k objavovaniu Pravdy (o sebe, o živote...)

Viac o ochrane osobných udajov tu.

Ďalšie informácie

Hmotnosť100 g

O autorovi:

l ron hubbard zakladateľ scientologieL. Ron Hubbard (*1911) bol americký filozof, inžinier a držiteľ 4 Guinessových rekordov. Výsledky jeho výskumu (od roku 1932 - 1986) priniesli mnohé odpovede na otázky fungovania človeka, mysle a života. Prostredníctvom svojich diel (viac ako 5000 písomností a 3000 nahraných prednášok) je jeho práca tým najväčším uceleným súborom údajov o ľudskej mysli a duši.


Knihy a prednášky L. Ron Hubbarda boli preložené do 71 jazykov a jeho 11 000 organizácií sa rozprestiera v 167 krajinách na 5 kontinentoch Zeme.
Žiadny výrok necharakterizuje L. Ron Hubbarda lepšie ako:

"Rád pomáham druhým a sledovať človeka, ako sa oslobodzuje od tieňov, ktoré zatemňujú jeho dni považujte za najväčšie potešenie v mojom živote."


Title