Kniha Študijná technológia

Original price was: 6,00€.Current price is: 5,00€.

Keď viete, ako sa učiť, učenie môže byť zábava. Učenie je bolestivé iba vtedy, keď narazíte na jednu z 3 bariér v štúdiu.

Tieto 3 bariéry sú jedinou príčinou toho, prečo sa pri učení začnete byť rozptýlený alebo sa nemôžete sústrediť a stačia na to, aby urobili z akéhokoľvek z človeka pomalého študenta.

Prevratným objavom je, že všetky tieto 3 bariéry môžete zvládnuť pomocou jednoduchých a presných techník.

Slovenský jazyk
49 strán, brožovaná väzba
Autor L. Ron Hubbard

Dostupnosť: Na sklade (posielame ihneď)
 Pri nákupe nad 33€ máte poštovné zadarmo.

Katalógové číslo: K-VM-10DPH-SK-003 Kategórie: , Značky: , , , , ,

Popis

Študijná technológia nie je o rýchlo-čítaní, či rôznych fígloch s pamäťou.

O žiadnych z týchto vecí sa nepotvrdilo, že dokážu zvýšiť vašu schopnosť pochopiť, čo čítate alebo zvýšiť vašu inteligenciu a schopnosť použiť naučené údaje v živote.

V tejto knihe objavíte:

 • Aké sú 3 študijné bariéry, ktoré boli jedinou príčinou, ktorá vám spôsobila pri učení problémy,
 • Efektívne techniky učenia, ktoré vám dokážu ušetriť 80% času,
 • Prevratné metódy objasňovania slov, vďaka ktorým dokážete daný predmet skutočne pochopiť do hĺbky.

So Študijnou technológiou objavíte, ako rozpoznať tieto tri študijné bariéry a ako ich prekonať. Táto kniha je časťou série vzdelávacích textov založených na dielach L. Ron Hubbarda. Jeho výskumy viedli k mnohým prevratným objavom v oblasti gramotnosti a vzdelávania. Študijná technológia je využívaná miliónmi študentov a učiteľov (nielen) v školách po celom svete.

Môžete sa naučiť, ako študovať a lepšie sa sústrediť, ale najdôležitejšie zo všetkého je to, že môžete skutočne pochopiť a používať to, čo študujete. Tieto vedomosti vám pomôžu zvýšiť koncentráciu, rozvinúť schopnosť učiť sa a získať rutinu v učení. Vďaka nej budete schopný jasne premýšľať a nájsť potešenie v tom, čo študuje.

Učili vás v škole ako sa máte učiť? Nie? Väčšinou nám v škole hovorili iba všeobecné – Učte sa viac! Snažte sa! Ale nepovedali nám, ako to treba urobiť. Ak sa chcete stať schopnejšími a dostať sa v živote ďalej, je dôležité, aby ste boli vedeli ako študovať efektívne. Postup v práci, vyšší zárobok a ďalšie osobné a pracovné úspechy často závisia len od vašej schopnosti učiť sa a použiť to, čo ste sa naučili.

Pozrite si krátku ukážku o sile a jednoduchosti Študijnej technológie:

Objednajte si Študijnú technológiu a ušetríte odteraz 80% času  a nervov pri štúdiu čohokoľvek


O autorovi:

l ron hubbard zakladateľ scientologie

L. Ron Hubbard (*1911) bol americký filozof, inžinier a držiteľ 4 Guinessových rekordov. Výsledky jeho výskumu (od roku 1932 – 1986) priniesli mnohé odpovede na otázky fungovania človeka, mysle a života. Prostredníctvom svojich diel (viac ako 5000 písomností a 3000 nahraných prednášok) je jeho práca tým najväčším uceleným súborom údajov o ľudskej mysli a duši.

Knihy a prednášky L. Ron Hubbarda boli preložené do 71 jazykov a jeho 11 000 organizácií sa rozprestiera v 167 krajinách na 5 kontinentoch Zeme.

Žiadny výrok necharakterizuje L. Ron Hubbarda lepšie ako:

Rád pomáham druhým a sledovať človeka, ako sa oslobodzuje od tieňov, ktoré zatemňujú jeho dni považujte za najväčšie potešenie v mojom živote.”


Dôležité upozornenie:

Pri čítaní tejto knihy si buďte naozaj istý, že ste nikdy neprešli za slovo, ktorému ste úplne neporozumeli. V Scientológii bolo objavené, že jediný dôvod, prečo človek zanechá štúdium niečoho, alebo je z neho zmätený je, že prešiel za slovo, ktorému neporozumel.

Tento údaj – neprechádzaní za nedefinované slovo – je najdôležitejším faktom v celej oblasti štúdia. Každý predmet, ktorý ste začali študovať a zanechali ste ho, obsahoval slová, ktoré sa vám nepodarilo zadefinovať.


Máte otázku k tejto literatúre?

  Meno*

  Email*

  Otázka:

  Kniha Študijná technológia 1

  Dobrý deň 👋
  hľadáte odpovede?

  Prihláste sa na odber emailového týždenníka a začnite cestu k objavovaniu Pravdy (o sebe, o živote...)

  Viac o ochrane osobných udajov tu.

  Ďalšie informácie

  Hmotnosť100 g

  O autorovi:

  l ron hubbard zakladateľ scientologie  L. Ron Hubbard (*1911) bol americký filozof, inžinier a držiteľ 4 Guinessových rekordov. Výsledky jeho výskumu (od roku 1932 - 1986) priniesli mnohé odpovede na otázky fungovania človeka, mysle a života. Prostredníctvom svojich diel (viac ako 5000 písomností a 3000 nahraných prednášok) je jeho práca tým najväčším uceleným súborom údajov o ľudskej mysli a duši.


  Knihy a prednášky L. Ron Hubbarda boli preložené do 71 jazykov a jeho 11 000 organizácií sa rozprestiera v 167 krajinách na 5 kontinentoch Zeme.
  Žiadny výrok necharakterizuje L. Ron Hubbarda lepšie ako:

  "Rád pomáham druhým a sledovať človeka, ako sa oslobodzuje od tieňov, ktoré zatemňujú jeho dni považujte za najväčšie potešenie v mojom živote."


  Title