Kniha Dianetika

20,00

Dianetika obsahuje objavy

ktoré boli vyhlásené za významnejšie, než objavenie kolesa či ohňa, vďaka čomu si už vyše 50 rokov drží status bestselleru.

S viac ako 25 miliónmi predaných výtlačkov je Dianetika nesporne najčítanejšou a najvýznamnejšou knihou o ľudskej mysli, aká bola kedy napísaná.

Nájdete tu štruktúru a kompletný popis reaktívnej mysle – dosiaľ neznámeho zdroja nočných môr, nezmyselného strachu, rozrušení a neistôt, ktoré zotročujú človeka. Na týchto riadkoch sa dozviete, ako sa ich zbaviť a dosiahnuť tak niečo, o čom mohol človek dodnes len snívať: stav Clear.

Dostupnosť: Na sklade (posielame ihneď)
 Pri nákupe nad 14€ máte poštovné zadarmo.

Katalógové číslo: K-B-SC-10DPH-SK-005 Kategórie: , , Značky: , ,

Popis

“Budete zisťovať, prečo ste urobili veci, ktoré ste urobili, čo bolo príčinou tých nepríjemných a neznámych obáv, ktoré sa prejavovali ako nočné mory, keď ste boli dieťa, či to, kde sa skrývajú okamihy vašej bolesti a potešenia.”

Dianetika obsahuje objavy, ktoré boli vyhlásené za významnejšie, než objavenie kolesa či ohňa, vďaka čomu si už vyše 50 rokov drží status bestselleru.

S viac ako 25 000 0000 predaných výtlačkov je Dianetika nesporne najčítanejšou a najvýznamnejšou knihou o ľudskej mysli, aká bola kedy napísaná.

Cieľom Dianetiky je dosiahnuť pre človeka nový stav

Stav, o ktorý sa ľudia usilovali celé veky, ale nikdy predtým ho nebolo možné dosiahnuť. Tento stav sa volá Clear.

Dianetika objavila, že všetky bolestivé zážitky z minulosti sa ukladajú do dosiaľ nepoznanej časti mysle – reaktívnej mysle. Táto myseľ je jedinou príčinou vášho stresu a nezmyselných obáv.

Nájdete tu štruktúru a kompletný popis reaktívnej mysle – dosiaľ neznámeho zdroja nočných môr, nezmyselného strachu, rozrušení a neistôt, ktoré zotročujú človeka.

Dosiahnite taký úspech a také šťastie, aké naozaj chcete a môžete mať

Na stránkach tejto knihy sa dozviete, ako sa ich zbaviť a dosiahnuť tak niečo, o čom mohol človek dodnes len snívať: stav Clear. Medzi objavy, o ktorých sa tu dočítate, patrí:

 • Cieľ človeka,
 • Dynamický princíp existencie – jediný príkaz, ktoré motivuje všetky živé veci,
 • Štyri dynamiky – hnacie sily, z ktorých pozostáva všetok život,
 • Graf prežitia – odhaľuje skutočný potenciál človeka a spôsob, ako ho dosiahnuť,
 • Kompletnú štruktúru a popis reaktívnej mysle,
 • Bolestivé zážitky – engramy, ktoré tvoria obsah reaktívnej mysle a vnucujú človeku iracionálne konanie, ktoré je proti jeho vôli a cieľom,
 • Vplyv prenatálnych engramov – čo sa stalo pred našim narodením a ako vás to odvtedy ovplyvňuje,
 • Terapiu ako sa týchto bolestivých zážitkov zbaviť,
 • Ako obnoviť plnú vrodenú energiu a schopnosti.

Dianetika vám umožňuje tieto bolestivé zážitky nájsť a odstrániť, aby ste už nikdy neboli vystavený ich nepriaznivému vplyvu a aby ste objavili jedného človeka, ktorého ste vždy túžili spoznať – seba.

Tu nájdete nielen odpovede, ale aj riešenia

Porozumiete základnej príčine ľudských problémov a nelogického správania sa.

Dozviete sa o tom, ako vzniká duševná bolesť a prečo môže byť niekedy nepríjemnejšia ako fyzická bolesť.

Zistíte, čo stojí za výkyvmi našich nálad a prečo to niekedy nedokážeme mať pod kontrolou.

Budete môcť porozumieť rôznym typom ľudských reakcií a emócií alebo nálad.

Získate vedomosti o duševnom a fyzickom zdraví a zdroji všetkých psychosomatických chorôb.

“Dianetika je pre ľudí, ktorí sú pripravení popasovať sa s tými vecami, ktoré ich v živote zastavujú a ktoré sú uzamknuté v reaktívnej mysli.”


Krátke video ako funguje Dianetika:


Slávne osobnosti o Dianetike:

Dianetika skusenosti


O autorovi:

l ron hubbard zakladateľ scientologie L. Ron Hubbard (*1911) bol americký filozof, inžinier a držiteľ 4 Guinessových rekordov. Výsledky jeho výskumu (od roku 1932 – 1986) priniesli mnohé odpovede na otázky fungovania človeka, mysle a života. Prostredníctvom svojich diel (viac ako 5000 písomností a 3000 nahraných prednášok) je jeho práca tým najväčším uceleným súborom údajov o ľudskej mysli a duši. Knihy a prednášky L. Ron Hubbarda boli preložené do 71 jazykov a jeho 11 000 organizácií sa rozprestiera v 167 krajinách na 5 kontinentoch Zeme.

Žiadny výrok necharakterizuje L. Ron Hubbarda lepšie ako:

Rád pomáham druhým a sledovať človeka, ako sa oslobodzuje od tieňov, ktoré zatemňujú jeho dni považujem za najväčšie potešenie v mojom živote.”


Dôležité upozornenie:

Pri čítaní tejto knihy si buďte naozaj istý, že ste nikdy neprešli za slovo, ktorému ste úplne neporozumeli. V Scientológii bolo objavené, že jediný dôvod, prečo človek zanechá štúdium niečoho, alebo je z neho zmätený je, že prešiel za slovo, ktorému neporozumel. Tento údaj – neprechádzaní za nedefinované slovo – je najdôležitejším faktom v celej oblasti štúdia. Každý predmet, ktorý ste začali študovať a zanechali ste ho, obsahoval slová, ktoré sa vám nepodarilo zadefinovať.


Súčasťou tejto knihy sú:

Knihy Dianetiky a Scientologie


Podrobnosti:

 • Originálny názov: Dianetics: Modern Science of Mental Health
 • Vydavateľstvo: New Era Publications
 • Rok vydania: máj 1950
 • Počet strán: 669 strán
 • Rozmer: 157×235 mm
 • Hmotnosť: 1200 g
 • Jazyk: slovenský
 • Počet kapitol: 30
 • Cena: 17,95.-
Do konca mesiaca môžete využiť pri objednávke nad 33eur poštovné zdarma.

Napísali ste nám o tejto knihe:

Mal som pochybnosti, keď som začal čítať túto knihu. Zdalo sa mi až neuveriteľné, keď som čítal o tom, čo techniky v knihe dokážu a kladú dôraz na funkčnosť. Prečítal som ju niekoľkokrát, aby som sa naučil jednotlivé princípy ako myseľa myslenie funguje. A nemôžem povedať inak ako to, že toto je spôsob ako duševne pomôcť ľuďom. Ak ste niekedy chceli byť lepšími ako ste teraz, tu je spôsob. – Róbert


…táto kniha má veľa informácií o mysli a môže nám pomôcť myslieť bystrejšie a zbaviť sa tých nechcených myšlienok a bolestivých zážitkov v našich životoch. Prečítaním tejto knihy sa toho veľa naučíte. – Jozef


Táto kniha vysvetľuje ako funguje myseľ a ako môže fungovať optimálnejšie. Popisuje čo spôsobuje mentálne problémy. Obsahuje veľmi jednoduchú terapiu, aby sme mohli pomôcť niekomu, kto má rôzne iracionálne emócie, seba-deštruktívne myšlienky, strach, fóbie. Tiež táto kniha nehovorí len to, že prečo sú ľudia chorí – ale tiež hovorí o príčinách, ktoré spôsobujú prečo sa ľudia správajú tak ako sa správajú a nevyužívajú tak naplno svoj potenciál. – bez mena


 

Máte otázku k tejto literatúre?

  Meno*

  Email*

  Otázka:

   

  Kniha Dianetika 1

  Dobrý deň 👋
  hľadáte odpovede?

  Prihláste sa na odber emailového týždenníka a začnite cestu k objavovaniu Pravdy (o sebe, o živote...)

  Viac o ochrane osobných udajov tu.

  Ďalšie informácie

  Hmotnosť1300 g

  O autorovi:

  l ron hubbard zakladateľ scientologie  L. Ron Hubbard (*1911) bol americký filozof, inžinier a držiteľ 4 Guinessových rekordov. Výsledky jeho výskumu (od roku 1932 - 1986) priniesli mnohé odpovede na otázky fungovania človeka, mysle a života. Prostredníctvom svojich diel (viac ako 5000 písomností a 3000 nahraných prednášok) je jeho práca tým najväčším uceleným súborom údajov o ľudskej mysli a duši.


  Knihy a prednášky L. Ron Hubbarda boli preložené do 71 jazykov a jeho 11 000 organizácií sa rozprestiera v 167 krajinách na 5 kontinentoch Zeme.
  Žiadny výrok necharakterizuje L. Ron Hubbarda lepšie ako:

  "Rád pomáham druhým a sledovať človeka, ako sa oslobodzuje od tieňov, ktoré zatemňujú jeho dni považujte za najväčšie potešenie v mojom živote."


  Title