DVD Ako používať Dianetiku

20,00

V tomto unikátnom filme sa dozviete všetko ako vás vaša minulosť ovplyvňuje a ako to zvládnuť. Dianetika je najúčinejšia veda o ľudskej mysli a myslení.

Odhalíte jediný zdroj stresu, napätia, depresie, psychosomatických chorôb, nutkania, závislostí a šialenstva – reaktívnu myseľ a zistíte tiež ako tento nástroj použiť na to, aby ste sa stali silnejšími.

slovenský jazyk
2 disky, spolu 4,5 hodiny
manuál a príručka vo vnútri

Dostupnosť: Na sklade (posielame ihneď)
 Pri nákupe nad 33€ máte poštovné zadarmo.

Katalógové číslo: L-DVD-20DPH-SK-013 Kategória: Značky: ,

Popis

Bolestivé zážitky z našej minulosti majú na nás a naše terajšie správanie jednoznačne vplyv

Ale do akej miery a prečo?

Týmto sa zaoberá Dianetika.

Toto dvojdiskové DVD je sprievodný materiál ku knihe Dianetika: Moderná veda o duševnom zdraví, ktorá je najčítanejšou a široko uznávanou knihou o ľudskej mysli, aká bola kedy napísaná.

Tento film odhaľuje, ako negatívne skúsenosti vo vašej minulosti spôsobujú, že sa vaša myseľ odkloní od racionálneho myslenia a správania, takže môžete porozumieť ako to naozaj funguje a žiť lepší život.

A to všetko deje bez toho, aby ste o tom vedeli.

Navyše tento film vás presne učí, ako používať dianetický postup, aby ste tieto minulé skúsenosti našli a odstránili ich negatívny vplyv.

Dianetika vám umožní byť tým najlepšou verziou samého seba

Takže môžete byť sebaistý, racionálny, produktívny a tvorivý.

Inými slovami, môžete byť sami sebou. Slobodne si vychutnávať život a plne využiť svoje schopnosti. To je cieľ Dianetika.

V tomto filme sa dozviete všetko o najúčinejšej a najrozšírenejšej vede o mysli. Odhaľuje:

– s použitím jednoduchých výrazov, ktorým môžete porozumieť

– jediný zdroj stresu, napätia, depresie, psychosomatických chorôb, nutkania, závislosti a šialenstva

– reaktívnu myseľ a dáva Vám nástroj, ktorý môžete použiť.


 

Pozrite si ukážku:

Tento film je sprievodným materiálom ku knihe Dianetika, ktorá je najčítanejšou a najuznávanejšou knihou o ľudskej mysli, aká bola kedy napísaná. Tento film nie je určený len tým, ktorí si prečítali knihu Dianetika – Moderná veda o duševnom zdraví a chcú lepšie porozumieť tomu, čo v knihe čítali, ale aj všetkým, ktorým sa jednoducho nechce čítať a radšej si pozrú film.


Napísali o Dianetike:

Dianetika skusenosti


O autorovi:

l ron hubbard zakladateľ scientologie L. Ron Hubbard (*1911) bol americký filozof, inžinier a držiteľ 4 Guinessových rekordov. Výsledky jeho výskumu (od roku 1932 – 1986) priniesli mnohé odpovede na otázky fungovania človeka, mysle a života. Prostredníctvom svojich diel (viac ako 5000 písomností a 3000 nahraných prednášok) je jeho práca tým najväčším uceleným súborom údajov o ľudskej mysli a duši. Knihy a prednášky L. Ron Hubbarda boli preložené do 71 jazykov a jeho 11 000 organizácií sa rozprestiera v 167 krajinách na 5 kontinentoch Zeme. Žiadny výrok necharakterizuje L. Ron Hubbarda lepšie ako:

Rád pomáham druhým a sledovať človeka, ako sa oslobodzuje od tieňov, ktoré zatemňujú jeho dni považujem za najväčšie potešenie v mojom živote.”


Filmové ocenenia

Vydavateľstvo (Golden Era Production) získalo za svoje filmy a dokumenty už 56 národných a medzinárodných ocenení (údaj z júla 2012) a bol vydaný vo viac ako 70 jazykoch. Dianetika film


Podrobnosti:

 • Originálny názov: How to Use Dianetics
 • Vydavateľstvo: Golden Era Publications
 • Rok vydania: 2010
 • Počet strán: 4hodiny 25minút
 • Rozmer: 157×235 mm
 • Hmotnosť: 240 g
 • Jazyk: slovenský
 • Počet kapitol: 32
 • Cena: 17,95.-
Do konca mesiaca môžete využiť pri objednávke nad 33eur poštovné zdarma.

Zoznam filmov

[Disk 1] Ako používať Dianetiku: 1. Úvod 2. Preži! 3. Ako myslí myseľ 4. Mechaniky mysle 5. Engram 6. Ako môže myseľ spôsobiť, že telo ochorie 7. Prenatálna skúsenosť 8. Engramy s bolestnou emóciou 9. Vaše prežitie a vaše emócie 10. Navracanie 11. Ako funguje auditing 12. Základný Dianetický postup 13. Auditorský kódex 14. Mechanizmus čierneho pantera 15. Dobrodružstvo 16. Osobné príbehy
[Disk 2] Aspekty auditingu: 1. Cieľ Dianetiky 2. Váš potenciál prežívania 3. Odpojenie analytickej mysle 4. Key-in, locky a reťazce 5. Dramatizácia a valencie 6. Sila jazyka v engramoch 7. Psychosomatické choroby 8. Životná sila 9. Prenatálne engramy 10. Nákazlivosť aberácie 11. Preventívna Dianetika 12. Diagnóza 13. Druhy engramov 14. Zvládanie strát a zranení 15. Päť kategórií engramických príkazov 16. Opakovacia technika

Máte otázku k tomuto DVD?

Ak máte dodatočnú otázku k DVD či objednávaniu, použite tento kontaktný formulár a napíšte nám vašu požiadavku. Odpovieme vám hneď ako budeme môcť:

  Meno*

  Email*

  Otázka:

  DVD Ako používať Dianetiku 1

  Dobrý deň 👋
  hľadáte odpovede?

  Prihláste sa na odber emailového týždenníka a začnite cestu k objavovaniu Pravdy (o sebe, o živote...)

  Viac o ochrane osobných udajov tu.

  Ďalšie informácie

  Hmotnosť300 g

  O autorovi:

  l ron hubbard zakladateľ scientologie  L. Ron Hubbard (*1911) bol americký filozof, inžinier a držiteľ 4 Guinessových rekordov. Výsledky jeho výskumu (od roku 1932 - 1986) priniesli mnohé odpovede na otázky fungovania človeka, mysle a života. Prostredníctvom svojich diel (viac ako 5000 písomností a 3000 nahraných prednášok) je jeho práca tým najväčším uceleným súborom údajov o ľudskej mysli a duši.


  Knihy a prednášky L. Ron Hubbarda boli preložené do 71 jazykov a jeho 11 000 organizácií sa rozprestiera v 167 krajinách na 5 kontinentoch Zeme.
  Žiadny výrok necharakterizuje L. Ron Hubbarda lepšie ako:

  "Rád pomáham druhým a sledovať človeka, ako sa oslobodzuje od tieňov, ktoré zatemňujú jeho dni považujte za najväčšie potešenie v mojom živote."


  Title