DVD film Cesta ku šťastiu

17,99

Sfilmovaná verzia knihy prináša pôsobivé a živé vizuálne stvárnenie každého z dvadsaťjeden pravidiel Cesty ku šťastiu.
Film vzdeláva prostredníctvom jedinečného a podmanivého formátu, ktorý komponuje príbehy jednotlivcov do dramatického predstavenia prinášajúceho veľmi dôležité posolstvo.

DVD tiež obsahuje bonusy.

Podeľte sa o toto DVD so svojou rodinou, priateľmi a spolupracovníkmi a zlepšite si tak svoje vlastné šance na prežitie a šťastie.

Jazyk: slovenský
Dĺžka: 2hod 9min

Dostupnosť: Na sklade (posielame ihneď)
 Pri nákupe nad 33€ máte poštovné zadarmo.

Katalógové číslo: L-DVD-20DPH-SK-014 Kategória: Značky: , , , , , ,

Popis

Skutočná radosť a šťastie sú hodnotné.

Keď človek neprežíva, nemôže zažívať radosť ani šťastie. Snažiť sa prežívať v chaotickej, nečestnej a všeobecne nemorálnej spoločnosti je zložité. Každý jednotlivec alebo skupina sa snažia vyťažiť zo života toľko radosti a oslobodiť sa od toľkej bolesti, koľko sa len dá.

Vaše vlastné prežitie môžu ohrozovať zlé skutky ľudí okolo vás. Vaše vlastné šťastie sa môže vďaka nečestnosti a zlému správaniu ostatných zmeniť na nešťastie a zármutok. Som si istý, že si vybavujte príklady, keď ste niečo takéto skutočne zažili. Takéto nesprávne veci obmedzujú prežitie a znižujú šťastie človeka.

Vy ste pre druhých ľudí dôležitý. Počúvajú vás. Môžete mať na nich vplyv. Šťastie alebo nešťastie ľudí, ktorých by ste vedeli vymenovať, je pre vás dôležité.

Touto zfilmovanou knižkou im môžete bez príliš veľkej námahy pomôcť prežívať a viesť šťastnejší život. Zatiaľ čo nikto nemôže druhým zaručiť šťastie, ich šance na prežitie a šťastie sa dajú zvýšiť. A s ich šancami rastú aj tie vaše. Je vo vašej moci ukazovať cestu k menej nebezpečnému a šťastnejšiemu životu.

„Človek si môže niekedy pripadať ako list vo víre vetra, ktorý ho ženie cez špinavú ulicu, či ako zrnko piesku, ktoré niekde uviazlo. Ale nikto nepovedal, že život je niečo pokojné a usporiadané: nie je. Človek nie je ani odviaty list, ani zrnko piesku – každý si môže do väčšej či menšej miery nakresliť svoju vlastnú cestu a kráčať po nej.“ – L. Ron Hubbard


O autorovi:

l ron hubbard zakladateľ scientologie

L. Ron Hubbard (*1911) bol americký filozof, inžinier a držiteľ 4 Guinessových rekordov. Výsledky jeho výskumu (od roku 1932 – 1986) priniesli mnohé odpovede na otázky fungovania človeka, mysle a života. Prostredníctvom svojich diel (viac ako 5000 písomností a 3000 nahraných prednášok) je jeho práca tým najväčším uceleným súborom údajov o ľudskej mysli a duši.

Knihy a prednášky L. Ron Hubbarda boli preložené do 71 jazykov a jeho 11 000 organizácií sa rozprestiera v 167 krajinách na 5 kontinentoch Zeme.

Žiadny výrok necharakterizuje L. Ron Hubbarda lepšie ako:

Rád pomáham druhým a sledovať človeka, ako sa oslobodzuje od tieňov, ktoré zatemňujú jeho dni považujte za najväčšie potešenie v mojom živote.”


Pozrite si ukážku filmu:


Podrobnosti:

 • Dĺžka: 66 minút
 • Pôvodný názov: The Problems of Work
 • Vydavateľstvo: Bridge Publications
 • Rozmer: 131×184 mm
 • Hmotnosť: 240 g
 • Jazyk: slovenský, anglický
 • Titulky (voliteľné): sk, ang
 • Počet kapitol: 8
 • Cena: 17,95.-
Do konca mesiaca môžete využiť pri objednávke nad 33eur poštovné zdarma.

Máte otázku k tejto literatúre?

  Meno*

  Email*

  Otázka:

  DVD film Cesta ku šťastiu 1

  Dobrý deň 👋
  hľadáte odpovede?

  Prihláste sa na odber emailového týždenníka a začnite cestu k objavovaniu Pravdy (o sebe, o živote...)

  Viac o ochrane osobných udajov tu.

  Ďalšie informácie

  Hmotnosť200 g

  O autorovi:

  l ron hubbard zakladateľ scientologie  L. Ron Hubbard (*1911) bol americký filozof, inžinier a držiteľ 4 Guinessových rekordov. Výsledky jeho výskumu (od roku 1932 - 1986) priniesli mnohé odpovede na otázky fungovania človeka, mysle a života. Prostredníctvom svojich diel (viac ako 5000 písomností a 3000 nahraných prednášok) je jeho práca tým najväčším uceleným súborom údajov o ľudskej mysli a duši.


  Knihy a prednášky L. Ron Hubbarda boli preložené do 71 jazykov a jeho 11 000 organizácií sa rozprestiera v 167 krajinách na 5 kontinentoch Zeme.
  Žiadny výrok necharakterizuje L. Ron Hubbarda lepšie ako:

  "Rád pomáham druhým a sledovať človeka, ako sa oslobodzuje od tieňov, ktoré zatemňujú jeho dni považujte za najväčšie potešenie v mojom živote."


  Title