DVD film Úvod do Scientológie

25,00

“Nežil som svoj život v odlúčení a neuznávam múdreho človeka, ktorý nežil, a učenca, ktorý nezdieľal. Bolo mnoho múdrejších ľudí ako ja, ale len pár ich prešlo toľko ciest. Videl som život zo zhora nadol a zdola nahor. Viem, ako vyzerá tak i onak. A viem, že existuje poznanie a existuje nádej.” – L. Ron Hubbard

Dostupnosť: Na sklade (posielame ihneď)
 Pri nákupe nad 33€ máte poštovné zadarmo.

Katalógové číslo: L-DVD-20DPH-SK-011 Kategórie: , Značky: , ,

Popis

Čo je Scientológia? Aké je praktické použitie Scientológie pre obyčajného človeka? Ako môže Scientológia pomôcť ľuďom prekonať ich problémy? Prečo je človek na tejto planéte a aký je jeho účel tu?

Také sú otázky miliónov ľudí a v tomto vzácnom rozhovore L. Ron Hubbard odpovedá: čo motivovalo jeho snahu pomôcť ľudstvu; jeho ťažko vydobyté objavy, ktoré sú dlho hľadanou odpoveďou na záhady mysle a života; a ako si razil cestu k dosiahnutiu nových stavov bytia a šťastia.

Tu môžeme vidieť, ako to L. Ron Hubbard svetu sám vysvetlil. Stretnite sa s mužom, ktorý založil nové náboženstvo v atómovom veku. Náboženstvo, ktoré sa dnes rozprestiera po celom svete. Náboženstvo, ktoré mení tvár Zeme. Náboženstvo, kde sa nakoniec stretávajú veda s náboženstvom …

Náboženstvo, ktoré nemohlo byť nazvané inak ako práve Scientológia.

“Nežil som svoj život v odlúčení a neuznávam múdreho človeka, ktorý nežil, a učenca, ktorý nezdieľal. Bolo mnoho múdrejších ľudí ako ja, ale len pár ich prešlo toľko ciest. Videl som život zo zhora nadol a zdola nahor. Viem, ako vyzerá tak i onak. A viem, že existuje poznanie a existuje nádej.” – L. Ron Hubbard

Toto exkluzívne interview s L. Ron Hubbardom bolo natočené v Salisbury, Rhodézii (dnešné Zimbabwe), v máji 1966 televíziou Rhodézie. Pán Hubbard odcestoval začiatkom toho roka do Rhodezie zo svojho domova v Južnej Anglicku, aby pokračoval vo svojom scientologickom výskume, ktorý sa týkal tých najvyšších úrovní duchovného vedomia.

Vtedy rovnako ako dnes expandovala Scientológia neuveriteľným tempom a pravidelne sa objavovala na prvých stránkach novín.

L. Ron Hubbard poskytol tento rozhovor, aby vysvetlil, ako urobil svoje objavy ohľadom ľudskej mysle, duše a života a odpovedal najčastejšie kladené otázky typu: Čo je Scientológia? Prečo je náboženstvom? Aký úžitok prináša ľuďom? Práve kvôli týmto otázkam vzniklo toto úprimné a do podstaty prenikajúce interview z roku 1966 so zakladateľom najrýchlejšie rastúcej relígie na svete – Scientológia.


O autorovi:

l ron hubbard zakladateľ scientologie L. Ron Hubbard (*1911) bol americký filozof, inžinier a držiteľ 4 Guinessových rekordov. Výsledky jeho výskumu (od roku 1932 – 1986) priniesli mnohé odpovede na otázky fungovania človeka, mysle a života. Prostredníctvom svojich diel (viac ako 5000 písomností a 3000 nahraných prednášok) je jeho práca tým najväčším uceleným súborom údajov o ľudskej mysli a duši. Knihy a prednášky L. Ron Hubbarda boli preložené do 71 jazykov a jeho 11 000 organizácií sa rozprestiera v 167 krajinách na 5 kontinentoch Zeme. Žiadny výrok necharakterizuje L. Ron Hubbarda lepšie ako:

Rád pomáham druhým a sledovať človeka, ako sa oslobodzuje od tieňov, ktoré zatemňujú jeho dni považujte za najväčšie potešenie v mojom živote.”


Podrobnosti:

 • Dĺžka: 51 minút
 • Pôvodný názov: An Introduction to Scientology
 • Vydavateľstvo: Golden Era Productions
 • Rozmer: 131×184 mm
 • Hmotnosť: 240 g
 • Jazyk: anglický
 • Titulky (voliteľné): slovenské
 • Cena: 22,95.-
Do konca mesiaca môžete využiť pri objednávke nad 33eur poštovné zdarma.

Máte otázku k tejto literatúre?

  Meno*

  Email*

  Otázka:

  DVD film Úvod do Scientológie 1

  Dobrý deň 👋
  hľadáte odpovede?

  Prihláste sa na odber emailového týždenníka a začnite cestu k objavovaniu Pravdy (o sebe, o živote...)

  Viac o ochrane osobných udajov tu.

  Ďalšie informácie

  Hmotnosť200 g

  O autorovi:

  l ron hubbard zakladateľ scientologie  L. Ron Hubbard (*1911) bol americký filozof, inžinier a držiteľ 4 Guinessových rekordov. Výsledky jeho výskumu (od roku 1932 - 1986) priniesli mnohé odpovede na otázky fungovania človeka, mysle a života. Prostredníctvom svojich diel (viac ako 5000 písomností a 3000 nahraných prednášok) je jeho práca tým najväčším uceleným súborom údajov o ľudskej mysli a duši.


  Knihy a prednášky L. Ron Hubbarda boli preložené do 71 jazykov a jeho 11 000 organizácií sa rozprestiera v 167 krajinách na 5 kontinentoch Zeme.
  Žiadny výrok necharakterizuje L. Ron Hubbarda lepšie ako:

  "Rád pomáham druhým a sledovať človeka, ako sa oslobodzuje od tieňov, ktoré zatemňujú jeho dni považujte za najväčšie potešenie v mojom živote."


  Title