Kniha Čisté telo, čistá myseľ

15,00

Verzia: mäkká väzba

  • posielame do 24 hodín
  • publikácia skladom
  • expresné doručenie
Katalógové číslo: K-B-SC-10DPH-SK-010 Kategórie: , Značky: , , , , , , ,

Popis

Originálny názov: Clear Body, Clear Mind
Počet strán: 232
Väzba: mäkká s prebalom
Rozmer: 155×2350 mm
Hmotnosť: 510 g
Jazyk: slovenský
ISBN: 9788055152451
Autor: L. Ron Hubbard

REFERENCIE

Kniha Čisté telo, čistá myseľ 2

“Fyzicky sa cítim mladšie. Mám viac energie a som oveľa otvorenejší a šťastnejší. Keď som začínal Purifikačný program pociťoval som mnoho ťažkostí, ktoré ma sužovali. Bolo to ako všadeprítomná hmla. Teraz som od toho oddelený. Tiež som zvykol mať zvieranie žalúdka spojené s negatívnymi myšlienkami a teraz sú preč. Moja nálada je lepšia ako kedykoľvek predtým a som oveľa pokojnejší.” —Robbie S


Kniha Čisté telo, čistá myseľ 3

“Toxíny, o ktorých som ani len nevedela vychádzali z môjho tela von počas Purifikačného programu. Dokonca make-up vychádzal z pórov mojej kože. Tiež som bola prekvapená množstvom radiácie, ktorej som bola v živote vystavená a ktorá sa vyplavila počas programu. Negatívne emócie pochádzajúce z toxínov sa nadobro stratili počas programu. Tiež tam bol alkohol uložený v tele, ktorý ma na dennej báze ovplyvňoval a ktorý tam už viac nie je. Službu, ktorú som dostala počas programu bola neuveriteľná. Teraz pociťujem, že moja budúcnosť je extrémne jasná a som za to veľmi rada.” —Alica K, Herečka

VIAC O KNIHE ČISTÉ TELO, ČISTÁ MYSEĽ

ciste-telo-cista-mysel-otvorena

Cítite sa menej živý a čulý než tomu bolo v minulosti? Unavený a vyšťavený bez zjavného dôvodu? Otupený alebo dokonca bez života? New York Times Bestseller Čisté telo, čistá myseľ ponúka riešenie.

Pravdou je, že náš svet je zaplavený toxickými látkami: rekreačnými a farmaceutickými drogami, nečistotami, domácimi chemikáliami, konzervantmi a ďalšími a ďalšími. Tieto látky môžu byť uložené vo vašom tele celé roky, otupovať vaše zmysly, znižovať vašu schopnosť jasne myslieť a čo je najhoršie, brániť akémukoľvek zlepšeniu v duševnej a duchovnej oblasti.

Čisté telo, čistá myseľ od L. Ron Hubbarda odhaľuje podrobný popis Purifikačného programu, čisto prírodného programu navrhnutého na odstránenie nahromadených drog, liekov a toxínov z vášho tela a oslobodenie od ich negatívnych vplyvov na telo, myseľ a ducha.

VÁŠ PRVÝ KROK

purif-rundown

Stovky tisíc ľudí po celom svete a zo všetkých sfér života hlásia život meniace výsledky z tohto programu, vrátane:

  • Schopnosť myslieť jasne
  • Zvýšená energia, nadšenie a vitalita
  • Vyššia mentálna ostražitosť a schopnosť koncentrovať sa
  • Dramatický zvýšené dobré bytie a šťastie
  • Pozitívnejší prístup k životu
  • Zvýšený zmysel pre duchovné bytie

Objavte sami pre seba zázrak Purifikačného programu s knihou Čisté telo, čistá myseľ od L. Ron Hubbarda.

Získajte vašu kópiu knihy dnes, pretože je to váš prvý krok k jasnejšiemu mysleniu. Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať.

Kniha Čisté telo, čistá myseľ 4

Dobrý deň 👋
hľadáte odpovede?

Prihláste sa na odber emailového týždenníka a začnite cestu k objavovaniu Pravdy (o sebe, o živote...)

Viac o ochrane osobných udajov tu.

O autorovi:

l ron hubbard zakladateľ scientologieL. Ron Hubbard (*1911) bol americký filozof, inžinier a držiteľ 4 Guinessových rekordov. Výsledky jeho výskumu (od roku 1932 - 1986) priniesli mnohé odpovede na otázky fungovania človeka, mysle a života. Prostredníctvom svojich diel (viac ako 5000 písomností a 3000 nahraných prednášok) je jeho práca tým najväčším uceleným súborom údajov o ľudskej mysli a duši.


Knihy a prednášky L. Ron Hubbarda boli preložené do 71 jazykov a jeho 11 000 organizácií sa rozprestiera v 167 krajinách na 5 kontinentoch Zeme.
Žiadny výrok necharakterizuje L. Ron Hubbarda lepšie ako:

"Rád pomáham druhým a sledovať človeka, ako sa oslobodzuje od tieňov, ktoré zatemňujú jeho dni považujte za najväčšie potešenie v mojom živote."


Možno by sa Vám páčilo…

Title