Kniha Popis Scientológie

20,00

Táto kniha vám zodpovie tie nazákladnejšie odpovede o Scientológii.

Táto kniha vám dá túto odpoveď, a mnoho ďalších, vrátane informácií o výprave L. Ron Hubbarda pri aplikovaní západnej vedeckej metodológiev oblasti náboženstva, zmapované spätne od svojich najskorších začiatkov výskumu na ďalekom východe. Tu nájdete tiež popis cesty k duchovnému osvieteniu a slobode.

Nájdete tu veľmi jednoducho popísané a zobrazené:

 • Aké sú časti človeka?
 • Čo je to reaktívna myseľ?
 • Čo je, ako funguje a aké su ciele auditingu?

Dostupnosť: Na sklade (pripravené na odoslanie)
 Pri nákupe nad 33€ máte poštovné zadarmo.

Katalógové číslo: K-VM-10DPH-SK-013 Kategórie: , Značky: , , , , , ,

Popis

Scientológia – popis

Táto kniha vám zodpovie tie nazákladnejšie odpovede o Scientológii. Prečo je Scientológia náboženstvom a aké je jej historické pozadie? Táto kniha vám dá túto odpoveď, a mnoho ďalších, vrátane informácií o výprave L. Ron Hubbarda pri aplikovaní západnej vedeckej metodológiev oblasti náboženstva, zmapované spätne od svojich najskorších začiatkov výskumu na ďalekom východe. Tu nájdete tiež popis cesty k duchovnému osvieteniu a slobode. Nájdete tu veľmi jednoducho popísané a zobrazené:

 • Aké sú časti človeka?
 • Čo je to reaktívna myseľ?
 • Čo je, ako funguje a aké su ciele auditingu?

A veľa ďalších informácií v plnofarebnej ilustrovanej knihe, ktorú využijete kedykoľvek a kdekoľvek. Scientológia bola jediné hlavné náboženstvo 20. storočia, a je dnes najrýchlejšie rastúcim náboženstvom v 21. storočí. V tejto knihe nájdetedôvody “prečo”.


O autorovi:

l ron hubbard zakladateľ scientologie

L. Ron Hubbard (*1911) bol americký filozof, inžinier a držiteľ 4 Guinessových rekordov. Výsledky jeho výskumu (od roku 1932 – 1986) priniesli mnohé odpovede na otázky fungovania človeka, mysle a života. Prostredníctvom svojich diel (viac ako 5000 písomností a 3000 nahraných prednášok) je jeho práca tým najväčším uceleným súborom údajov o ľudskej mysli a duši.

Knihy a prednášky L. Ron Hubbarda boli preložené do 71 jazykov a jeho 11 000 organizácií sa rozprestiera v 167 krajinách na 5 kontinentoch Zeme.

Žiadny výrok necharakterizuje L. Ron Hubbarda lepšie ako:

Rád pomáham druhým a sledovať človeka, ako sa oslobodzuje od tieňov, ktoré zatemňujú jeho dni považujte za najväčšie potešenie v mojom živote.”


Dôležité upozornenie:

Pri čítaní tejto knihy si buďte naozaj istý, že ste nikdy neprešli za slovo, ktorému ste úplne neporozumeli. V Scientológii bolo objavené, že jediný dôvod, prečo človek zanechá štúdium niečoho, alebo je z neho zmätený je, že prešiel za slovo, ktorému neporozumel.

Tento údaj – neprechádzaní za nedefinované slovo – je najdôležitejším faktom v celej oblasti štúdia. Každý predmet, ktorý ste začali študovať a zanechali ste ho, obsahoval slová, ktoré sa vám nepodarilo zadefinovať.


Máte otázku k tejto literatúre?

  Meno*

  Email*

  Otázka:

  Kniha Popis Scientológie 1

  Dobrý deň 👋
  hľadáte odpovede?

  Prihláste sa na odber emailového týždenníka a začnite cestu k objavovaniu Pravdy (o sebe, o živote...)

  Viac o ochrane osobných udajov tu.

  Ďalšie informácie

  Hmotnosť200 g

  O autorovi:

  l ron hubbard zakladateľ scientologie  L. Ron Hubbard (*1911) bol americký filozof, inžinier a držiteľ 4 Guinessových rekordov. Výsledky jeho výskumu (od roku 1932 - 1986) priniesli mnohé odpovede na otázky fungovania človeka, mysle a života. Prostredníctvom svojich diel (viac ako 5000 písomností a 3000 nahraných prednášok) je jeho práca tým najväčším uceleným súborom údajov o ľudskej mysli a duši.


  Knihy a prednášky L. Ron Hubbarda boli preložené do 71 jazykov a jeho 11 000 organizácií sa rozprestiera v 167 krajinách na 5 kontinentoch Zeme.
  Žiadny výrok necharakterizuje L. Ron Hubbarda lepšie ako:

  "Rád pomáham druhým a sledovať človeka, ako sa oslobodzuje od tieňov, ktoré zatemňujú jeho dni považujte za najväčšie potešenie v mojom živote."


  Title