Učenie ako sa učiť

20,00

Táto kniha (nielen) pre deti vám odhalí ako sa učiť efektívne, rýchlejšie a jednoduchšie. Odhaľte tri kľúčové bariéry v štúdiu.

Učenie ako sa učiť ukáže vášmu dieťaťu ako rozpoznať tri bariéry v štúdiu a ako ich prekonať. Dieťa sa môže naučiť ako študovať a lepšie sa sústrediť tým, že zvládne tieto jednoduché zručnosti. Ale najdôležitejšie zo všetkého je to, že môže pochopiť a použiť materiály, ktoré študuje a to je jediným základom kvalitného vzdelávania.

„Učenie je zábava, keď viete, ako sa učiť. Učenie je bolestivé iba vtedy, keď narazíte na tri bariéry v štúdiu a neviete, čo s nimi.“  – L. Ron Hubbard

Katalógové číslo: 400 Kategórie: , Značky: , , , , , ,

Popis

Má vaše dieťa problémy s učením?

Táto kniha (nielen) pre deti vám odhalí ako sa učiť efektívne, rýchlejšie a jednoduchšie. Objavte 3 kľúčové bariéry v štúdiu a učení sa. Učenie ako sa učiť naučí vaše dieťa ako rozpoznať 3 bariéry v štúdiu a ako ich prekonať.

Dieťa sa môže naučiť ako sa učiť a lepšie sa sústrediť tým, že zvládne tieto jednoduché zručnosti. Ale najdôležitejšie zo všetkého je to, že bude môcť a vedieť pochopiť a použiť materiály, ktoré študuje a to je jediným meradlom kvalitného vzdelávania.

„Učenie je zábava, keď viete, ako sa učiť. Učenie je bolestivé iba vtedy, keď narazíte na tri bariéry v štúdiu a neviete, čo s nimi.“ – L. Ron Hubbard

Tieto tri bariéry sú jedinou príčinou, prečo sa vaše dieťa stáva rozptýlené alebo sa nemôže sústrediť. Sú dostačujúce na to, aby urobili z akéhokoľvek dieťaťa pomalého študenta.

Prevratným objavom je, že tieto bariéry môžu byť zvládnuté pomocou jednoduchých a presných techník. Môžete si objednať túto knihu, aby ste boli schopní pomôcť vášmu dieťatu, alebo si Vaše dieťa môže podľa tejto knihy naštudovať u nás rovnomenný kurz pod profesionálnym vedením.


Podrobnosti:

  • Originálny názov: Learning How to Learn
  • Vydavateľstvo: Bridge Publications
  • Rok vydania: November 1992
  • Počet strán: 202 strán
  • Rozmer: 267×203 mm
  • Hmotnosť: 500 g
  • Jazyk: slovenský
  • Počet kapitol: 8
  • Cena: 16,95.-

Do konca mesiaca môžete využiť pri objednávke nad 33eur poštovné zdarma.


Napísali ste nám o tejto knihe:

Použil som tieto študijné metódy na svojich deťoch a skutočne fungujú. Jednoduché, účinné a praktické. Buďte pripravení. Budete potrebovať pre deti slovník. Ale keď si raz objasnia definíciu, ktorá ich brzdila, budú opäť čulé. Odporúčam túto knihu pre všetkých rodičov, ktorým záleží na vzdelaní ich detí. Tiež pomôže deťom vyhnúť sa študijným nástrahám v škole. Verte mi, vaše deti sú bystré. Problém je vo vyučovacom spôsobe v súčasnom školstve. Tu sú praktické metódy ako svojim deťom pomôžete. – Andy


Moje dieťa malo s učením veľké problémy. Označili ho ako hyperaktívne!!! Táto kniha mi pomohla pomôcť mu a teraz je schopný si sadnúť a učiť sa. Hubbard (autor) trafil klinec po hlavičke. Toto by sa malo učiť v každej škole. Mám doslova nového syna. Veľmi silné techniky, odporúčam všetkým… – C.N.


Táto kniha spraví učenie ľahším. Ktokoľvek v akomkoľvek veku z nej môže benefitovať. Dieťa sa s ňou môže naučiť ako má študovať a zvýšiť svoju rýchlosť učenia sa použitím princípov z knihy. Predtým bolo učenie môjho syna utrpením. V škole sa trápil a odrážalo sa to aj na jeho zdraví. Teraz je schopný nielen sa vyrovnať svojim vrstovníkom, ale v mnohých veciach v škole je dokonca ešte lepší. Ďakujem. – M.D.


 

O autorovi:

l ron hubbard zakladateľ scientologie

L. Ron Hubbard (*1911) bol americký pedagóg, filozof a a držiteľ 4 Guinessových rekordov. Výsledky jeho rozsiahleho výskumu (od roku 1932 – 1986) priniesli mnohé odpovede na otázky efektívnejšieho učenia a štúdia. Odhalil základné príčiny správania žiakov. Zistil prečo žiaci a študenti zanechávajú predmet, ktorý študujú. Čo spôsobuje, že stratia záujem o štúdium, začnú byť znudený alebo frustrovaný a neschopný sa koncentrovať na svoje štúdium. Prečo tak veľa študentov bez okoľkov uvažuje, že “nenávidia školu”? Podľa odhalení pána Hubbarda neboli primárne bariéry štúdia nikdy predtým rozpoznané a kodifikované. Materiály obsiahnuté v jeho knihách o vzdelávaní popisujú technológiou, s ktorou sa môže študent a žiak popasovať so svojím štúdiom a odhaliť, na ktorú bariéry narazil a dať ju do poriadky. To znamená plné konceptuálne pochopenie študovaného materiálu a istota v jeho použití v skutočnom svete. Tieto vzdelávacie objavy boli úspešne otestované s rovnakými výsledkami rodičmi, učiteľmi a študentami po celom svete. Knihy a prednášky L. Ron Hubbarda boli preložené do 71 jazykov a jeho 11 000 organizácií sa rozprestiera v 167 krajinách na 5 kontinentoch Zeme.

Žiadny výrok necharakterizuje L. Ron Hubbarda lepšie ako:

Rád pomáham druhým a sledovať človeka, ako sa oslobodzuje od tieňov, ktoré zatemňujú jeho dni považujte za najväčšie potešenie v mojom živote.”


Dôležité upozornenie:

Pri čítaní tejto knihy si buďte naozaj istý, že ste nikdy neprešli za slovo, ktorému ste úplne neporozumeli. V Scientológii bolo objavené, že jediný dôvod, prečo človek zanechá štúdium niečoho, alebo je z neho zmätený je, že prešiel za slovo, ktorému neporozumel. Tento údaj – neprechádzaní za nedefinované slovo – je najdôležitejším faktom v celej oblasti štúdia. Každý predmet, ktorý ste začali študovať a zanechali ste ho, obsahoval slová, ktoré sa vám nepodarilo zadefinovať.


Máte otázku k tejto knihe?

Ak máte dodatočnú otázku ku knihe či objednávaniu, využite tento kontaktný formulár a napíšte nám vašu požiadavku. :

Chyba: Kontaktný formulár nebol nájdený.

Učenie ako sa učiť 1

Dobrý deň 👋
hľadáte odpovede?

Prihláste sa na odber emailového týždenníka a začnite cestu k objavovaniu Pravdy (o sebe, o živote...)

Viac o ochrane osobných udajov tu.

O autorovi:

l ron hubbard zakladateľ scientologieL. Ron Hubbard (*1911) bol americký filozof, inžinier a držiteľ 4 Guinessových rekordov. Výsledky jeho výskumu (od roku 1932 - 1986) priniesli mnohé odpovede na otázky fungovania človeka, mysle a života. Prostredníctvom svojich diel (viac ako 5000 písomností a 3000 nahraných prednášok) je jeho práca tým najväčším uceleným súborom údajov o ľudskej mysli a duši.


Knihy a prednášky L. Ron Hubbarda boli preložené do 71 jazykov a jeho 11 000 organizácií sa rozprestiera v 167 krajinách na 5 kontinentoch Zeme.
Žiadny výrok necharakterizuje L. Ron Hubbarda lepšie ako:

"Rád pomáham druhým a sledovať človeka, ako sa oslobodzuje od tieňov, ktoré zatemňujú jeho dni považujte za najväčšie potešenie v mojom živote."


Title