Ako Scientológia funguje?

Scientológia poskytuje odpovede na mnohé otázky, ktoré sa týkajú života a smrti. Udáva presnú, precízne zmapovanú cestu. Pri vyvíjaní Scientológie, L. Ron Hubbard objavil technológiu na oslobodenie ľudského ducha tým človeku umožnil, aby skutočne spoznal sám seba. Pán Hubbard starostlivo testoval všetky svoje procedúry, a pre budúce použitie zaznamenal tie, pri ktorých bola preukázaná najvyššia funkčnosť spôsobovania jednotne predvídateľných výsledkov. Tieto postupy predstavujú štandardnú Scientologickú technológiu.

Prostredníctvom aplikovania Scientologických princípov a technológie pri auditingových sedeniach je človek schopný odstrániť bariéry a nežiaduce stavy a tým sa stať viac sám sebou. Ako človek robí pokroky, snaží sa pomáhať ostatným rovnakým spôsobom ako bolo pomôžené jemu.

Všetko, čo Scientológia od človeka žiada je, aby akceptoval to, čo je pre neho samého skutočné. Nie sú mu vnucované žiadne myšlienky a viery. Na základe tréningu a auditingu si človek sám nájde odpovede, ktoré v živote hľadá.

Ako Scientológia funguje? 1

Dobrý deň 👋
hľadáte odpovede?

Prihláste sa na odber emailového týždenníka a začnite cestu k objavovaniu Pravdy (o sebe, o živote...)

Viac o ochrane osobných udajov tu.