Sada úvodných kníh

150,00

Získajte teraz viac ako 3.000 strán odpovedí na záhady mysle, duše a života v jednom balíku kníh…

Materiály Dianetiky a Scientológie vám prinášajú najväčší súbor informácií o mysli, duši a živote, ktoré boli kedy zhromaždené.

Múdrosť siahajúca do histórie najstarších filozofií, kodifikovaná s matematickou presnosťou a postavená na fenoménoch jadrovej fyziky. To je múdrosť Dianetiky a Scientológie.

Dostupnosť: Na sklade (pripravené na odoslanie)
 Pri nákupe nad 33€ máte poštovné zadarmo.

 

Katalógové číslo: K-B-SC-10DPH-SK-011 Kategórie: , , , Značka:

Popis

Získajte teraz viac ako 3.000 strán odpovedí na záhady mysle, duše a života v jednom balíku kníh…

Najprelomovejšie objavy vychádzajúce z 50.000 rokov múdrosti a filozofie

Materiály Dianetiky a Scientológie vám prinášajú najväčší súbor informácií o mysli, duši a živote, ktoré boli kedy zhromaždené.

Múdrosť siahajúca do histórie najstarších filozofií, kodifikovaná s matematickou presnosťou a postavená na fenoménoch jadrovej fyziky. To je múdrosť Dianetiky a Scientológie.

Tu získate odpovede na otázky, ktoré ste si vždy kládli, no nikdy ste nezistili skutočne celú pravdu.

Spoznajte pravdu o sebe, o živote, o človeku, pravdu o svojej duši, o bohu. Odhaľte v knihách Základov na vaše odhalenie čakajúce tajomstvá:

 • ·        vašej existencie
 • ·        etiky a zodpovednosti
 • ·        čo je tajomstvom veľkosti
 • ·        aký je pravý zmysel života
 • ·        dôvod prečo ste práve tu a aké sú vaše ciele..

Knihy Základov: 9 kníh, vyše 3000 strán, exkluzívne kúsky do vašej knižnice

Žiadna ezoterika, žiadne pozitívne myslenie, či motivačná literatúra. Len holé, neprikrášlené praktické riešenia na skutočné životné problémy:

 • ·        Vzťahy
 • ·        Rodičovstvo
 • ·        Sebaúctu
 • ·        Motiváciu
 • ·        Inšpiráciu
 • ·        Pomoc iným
 • ·        Porozumenie ľuďom
 • ·        od prelomového objavu vplyvu minulých zážitkov na súčasnosť až po fenomén oslobodenia ľudskej duše.
 • ·        od porozumenia vlastnej osobnosti až k porozumeniu vesmíru
 • ·        od Dianetiky až po Cestu ku šťastiu a ešte omnoho viac..

TO sú knihy Základov

 1. Dianetika: Pôvodná štúdia
 2. Dianetika: Vývoj vedy
 3. Dianetika: Moderná veda o duševnom zdraví
 4. Seba-Analýza
 5. Príručka pre preclearov
 6. Problémy práce
 7. Scientológia: Základy myslenia
 8. Scientológia: Nový pohľad na život
 9. Cesta ku šťastiu
 10. Čisté telo, čistá myseľ

Všetky odpovede na jednom mieste.

Možno vás učili, že myseľ, duša a život sú príliš zložité, aby ste sa v nich vyznali. Toto je prvý princíp Scientológie: Mysli, Duši a Životu sa dá porozumieť.

Urobili sme všetko, čo sa dá, aby sme vám uľahčili porozumenie týmto knihám, preto na konci každej knihy nájdete obsiahly prehľadný glosár, v ktorom je vysvetlený každý technický alebo odborný termín, historické výrazy, slangové slová. Doslova každé slovo, na ktoré by ste mohli naraziť je v glosári definované.

Takisto podrobný index, ktorý je súčasťou každej knihy vám s tisíckami hesielpomôže rýchlo nájsť čokoľvek v knihách – témy, prelomové objavy, procesy a kľúčové koncepty – stačí otvoriť vašu knihu vzadu a vyhľadať si, kde o tom, čo vás zaujíma nájdete viac s odkazom na presné číslo strany.

Ako sa zmenil môj pohľad na svet po preštudovaní kníh Základov… Cítim, že rozumiem, prečo robíme rôzne divné veci a teraz už nesúdim tak prchko ako tomu bolo predtým. S týmto porozumením som získala novú vnútornú sebadôveru. A to je skutočne skvelý pocit. Skutočne cítim, že rozumiem veciam dostatočne na to, že môžem iným s tým, čo viem a bola som naozaj prekvapená, keď som si uvedomila ako sa zmenil môj postoj k ľuďom a ako som im začala pomáhať. Rovnako rozumiem viac svojmu manželovi a už ma tak neiritujú rôzne maličkosti na ňom.. – Nataša K.

♦♦♦Vydajte sa na svoje vlastné dobrodružstvo s týmto pokladom – objednajte si hneď teraz svoju vlastnú kolekcia kníh Základov♦♦♦ Objednajte si teraz a pribalíme vám k balíku Základov tiež + 1 grátis životopis autora L. Rona Hubbarda úplne zdarma.


Máte otázku?

  Meno*

  Email*

  Otázka:

   

  Sada úvodných kníh 1

  Dobrý deň 👋
  hľadáte odpovede?

  Prihláste sa na odber emailového týždenníka a začnite cestu k objavovaniu Pravdy (o sebe, o živote...)

  Viac o ochrane osobných udajov tu.

  Ďalšie informácie

  Hmotnosť5000 g

  O autorovi:

  l ron hubbard zakladateľ scientologie  L. Ron Hubbard (*1911) bol americký filozof, inžinier a držiteľ 4 Guinessových rekordov. Výsledky jeho výskumu (od roku 1932 - 1986) priniesli mnohé odpovede na otázky fungovania človeka, mysle a života. Prostredníctvom svojich diel (viac ako 5000 písomností a 3000 nahraných prednášok) je jeho práca tým najväčším uceleným súborom údajov o ľudskej mysli a duši.


  Knihy a prednášky L. Ron Hubbarda boli preložené do 71 jazykov a jeho 11 000 organizácií sa rozprestiera v 167 krajinách na 5 kontinentoch Zeme.
  Žiadny výrok necharakterizuje L. Ron Hubbarda lepšie ako:

  "Rád pomáham druhým a sledovať človeka, ako sa oslobodzuje od tieňov, ktoré zatemňujú jeho dni považujte za najväčšie potešenie v mojom živote."


  Title