Slovo Dianetika je odvodené od z gréckeho slova “dia”, čo znamená skrz a “nous”, znamenajúci dušu. Plná definícia slova Dianetika teda znamená: “čo duša robí telu”. Dianetika teda odhaľuje a zvláda vplyv duše na telo a takto pomáha poskytovať úľavu od nechcených pocitov a emócií, nehôd a psychosomatických chorôb (choroba spôsobená zvýšeným duševným napätím).

Dianetika je dobrodružstvo. Je to výskumná cesta do terra incognita (neznáma zem, oblasť, vec) do ľudskej mysle, onej nesmiernej a doteraz nepoznanej ríše, rozprestierajúcej sa asi centimeter za naším čelom.

Objavy a odhalenia, ktoré umožnili formulovanie myšlienok Dianetiky, vyžadovali celé roky presného výskumu a starostlivého testovania.

“Asi ste mali niekedy pocit, že je niečo, čo vás v živote brzdí, ničí vaše plány a bráni vám byť tým, kým chcete byť, mali ste pravdu.”

Faktom je, že existuje jediný zdroj vašich problémov, stresov, nešťastie a sebepochybností. Nazýva sa reaktívna myseľ – skrytá časť vašej mysle, v ktorej sú uložené všetky bolestivé zážitky a následne sú používané proti vám.


Dianetika-skusenosti-John-Travolta


 

Dianetika zbavuje reaktívnej mysle. To je jediná vec, ktorú robí. S viac ako 20 000 000 výtlačkami vo mnoho jazykoch zostáva Dianetika stále bestsellerom po viac ako päťdesiat rokov. Dnes sa používa vo viac ako 150 krajinách, a tak prináša dramatické a trvalé zlepšenie ľuďom po celom svete. Prečítajte si túto knihu a zistite:

  • aký je skutočný dôvod nevysvetliteľných bolestí, negatívnych emócií a neradostných vzťahov vo vašom živote.
  • čo presne ničí vašu dôveru v seba samého a ako vám Dianetika môže pomôcť sa toho zbaviť, aby ste mohli byť viac sami sebou.
  • presnú technológiu, ktorá odstraňuje všetky bariéry vo vašom živote – navždy.

“Prestaňte už ďalej žiť v neistote, s negatívnymi myšlienkami a iracionálnym správaním. Použite Dianetiku a zbavte sa svojej reaktívnej mysle.”

Boli ste niekedy zvedaví, ako pracuje vaša myseľ? Myseľ zaznamenáva údaje použitím takzvaných mentálnych obrazových záznamov. Tieto záznamy sú 3-dimenzionálnej, obsahujú farbu, zvuk, vôňu tak, ako ostatné vnemy. Taktiež obsahujú závery a úvahy jedinca. Mentálne obrazové záznamy sú tvorené mysľou postupne, moment za momentom.

Dianetika je pododborom a predchodkyňou Scientológie.

Viac sa dozviete v knihe Dianetika od L. Ron Hubbarda.


 

Čo je a ako funguje Dianetika? 1

Dobrý deň 👋
hľadáte odpovede?

Prihláste sa na odber emailového týždenníka a začnite cestu k objavovaniu Pravdy (o sebe, o živote...)

Viac o ochrane osobných udajov tu.