“Keby sa teta Emilka každú noc prehrabávala vo vašej peňaženke a bez vášho vedomia z nej brala rôzne mince a keby potom zistila, že ste sa pripojili ku skupine, ktorá vie odhaľovať tajomstvá, jej okamžitou a zanietenou reakciou by bolo, že tú skupinu prekľaje a vás tiež.

Keby vám žena za vašim chrbtom zahýbala s vašim najlepším priateľom a jedného dňa zistila, že pomýšľate na to pripojiť sa ku skupine, ktorá by vás učila o motiváciách a reakciách ľudí a umožnila by vám týmto veciam porozumieť, zúrila by ako pomätená, aby vám vo vašom pokroku zabránila.

Keby vláda horúčkovito ťažila z ľudskej nevedomosti na poli ekonómie a svetových udalostí a hrala dvojakú hru a objavila by sa skupina ľudí, ktorá by urobila zo svojich ľudí bystrejších a vedomejších si skutočných motívov, táto vláda by sa snažila zastreliť každého člena tejto skupiny, ktorý by bol v dohľade.

Keby skupina “vedcov” vedome zvyšovala počet duševne chorých, aby dosiahla väčšie dotácie a poplatky za “liečenie”, a objavil by sa niekto so skutočným riešením, táto skupina by pohla nebom i zemou, aby uchránila svoje nahrabané miliardy.

A tak jednotlivci, vlády a “vedci” napádajú Scientológiu.

Nejde o nič zložitejšie. Neliečime telesne ani duševne chorých. Neporušujeme žiadne zákony. V ktorýchkoľvek desiatich minútach času tejto planéty robíme viac dobrého, aby sme ľudstvo zlepšili, než všetky ministerstvá na Zemi zodpovedné za sociálne záležitosti.

Zdá sa však, že po takom podaní, byť scientológom je pekne beznádejné, a dokonca nebezpečné.

Až na to, že je absolútne beznádejné a osudné scientológom nebyť.

Fungujú tu dve veci. Zločinci inštinktívne nenávidia čokoľvek, čo niekomu pomáha. A práve preto inštinktívne bojujú s čímkoľvek, čo by mohlo odhaliť ich minulosť.

No a pretože zločinci tvoria len okolo 20% ľudstva, tak sme na strane väčšiny. To je veľká pravda.” ~ L. Ron Hubbard, zakladateľ

lrhsig1


spioni scientologie
Kritici Scientológie 1

Dobrý deň 👋
hľadáte odpovede?

Prihláste sa na odber emailového týždenníka a začnite cestu k objavovaniu Pravdy (o sebe, o živote...)

Viac o ochrane osobných udajov tu.