„Vitalita žitia a nachádzania vyšších úrovní prežitia je život sám.“ ~ L. Ron Hubbard, zakladateľ

“ORGANIZMUS JE TLAČENÝ smerom k smrti nahromadenou bolesťou. Bolesť v jednom mohutnom návale šoku spôsobuje okamžitú smrť. Bolesť v malých dávkach v priebehu života postupne tlačí organizmus smerom k smrti.

Čo je to bolesť?

Bolesť je varovanie pred stratou. Je to automatický poplašný systém zabudovaný v živých organizmoch, ktorý ich informuje o tom, že niektorá z ich častí, alebo organizmus celý, sa nachádza pod tlakom, a že by s tým organizmus mal niečo urobiť, ináč zomrie.

Jedným zo základných objavov bolo, že bezvedomie a všetka bolesť, ktorá ho sprevádza, sú uložené v jednej časti mysle, a že táto bolesť a bezvedomie sa hromadia tak dlho, kým nespôsobia, že organizmus začne umierať.

Ďalším objavom bolo, že táto bolesť sa dá nulifikovať alebo vymazať, čoho dôsledkom je návrat k plnému vedomiu a rehabilitácia smerom k prežitiu.

Inými slovami, rokmi nahromadené bezvedomie a bolesť je možné zrušiť a obnoviť zdravie a vitalitu organizmu.

Nahromadená fyzická bolesť a straty spôsobujú zníženie vedomia, zhoršenie fyzického zdravia a zmenšenie vôle žiť do takého bodu, keď sa organizmus aktívne, aj keď často skryto, snaží docieliť smrť.

Vymažte alebo nulifikujte fyzickú bolesť a straty v živote a vitalita sa vráti.

Vitalita žitia a nachádzania vyšších úrovní prežitia je život sám.

Zistili sme, že ľudské telo je veľmi schopné samoregenerácie, keď boli zrušené uložené spomienky bolesti. Ďalej sme objavili, že do momentu, kým v nás uložená bolesť zostáva, nie je možné trvalo odstrániť to, čo nazývame psychosomatickými chorobami, ako sú napríklad artritída, reumatizmus, dermatitída a tisíce ďalších.

S týmito novými objavmi sa dajú odstrániť aberácie a choroby, pretože s ich pomocou je teraz možno nulifikovať alebo odstrániť bolesť z bánk, v ktorých je v tele uložená, bez toho, aby sa použila ďalšia bolesť, ako je tomu pri operáciách.

Vedomie je teda závislé od neprítomnosti, nulifikovania alebo odstránenia spomienok fyzickej bolesti, pretože bezvedomie je jej súčasťou – jeden z jej príznakov.

Nie je nič jednoduchšie, než tieto zákonitosti dokázať. Dobrý auditor (scientologický praktik) môže vziať do parády tridsaťosemročnú zrútenú, slzami premáčanú pani, odbúrať jej obdobia fyzickej i duševnej bolesti z minulosti a mať pred sebou niekoho, kto vyzerá na dvadsaťpäť – a je navyše živý a veselý.

Isteže je to neuveriteľné. Rovnako ako atómová bomba – maličké množstvo plutónia, ktoré dokáže vymazať z mapy celé mesto.

Keď už raz poznáte základné zákonitosti života a viete, ako sa život správa ako energia, dokážete ho prinavrátiť chorému človeku, človeku bez vitality a aj potencionálnemu samovrahovi.

A dôležitejšie než liečenie veľmi duševne alebo fyzicky chorého človeka je to, že u niekoho, kto je ešte stále čulý a zdravý, môžete zastaviť zostupnú špirálu, takže tento človek nebude neskôr toľko chorý. A môžete vziať do parády takzvaného normálneho človeka a dostať ho do stavu bytia na takej úrovni brilantnosti a úspešnosti, akú nebolo nikdy predtým možné dosiahnuť.

Obnovte plné vedomie človeka a obnovte jeho plný životný potenciál.

A toto sa teraz dá dosiahnuť.”

~ L. Ron Hubbard, kapitola Čo je to veľkosť, kniha Nový pohľad na život

lrhsig1


 

O zvyšovaní našej úrovne vedomia 2

Dobrý deň 👋
hľadáte odpovede?

Prihláste sa na odber emailového týždenníka a začnite cestu k objavovaniu Pravdy (o sebe, o živote...)

Viac o ochrane osobných udajov tu.